Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2822: Kasia i Łukasz padną ofiarami oszustki! Kupią sprzedany dom i stracą wszystkie oszczędności

2023-05-05 10:58

W 2822 odcinku "Barw szczęścia" Kasia (Katarzyna Glinka) i Łukasz (Michał Rolnicki) zapożyczą się u znajomych, dzięki czemu w końcu zdobędą pieniądze na kupno wymarzonego domu. Sadowscy skontaktują się z Borecką i umówią się na wizytę u notariusza, na mocy którego oficjalnie staną się właścicielami nieruchomości. W 2822 odcinku "Barw szczęścia" szczęśliwe małżeństwo podejdzie ochrzcić swój nowy nabytek, ale na miejscu spotka ich przykra niespodzianka! Okaże się, że dom, który właśnie kupili ma już swoich właścicieli, a oni padli ofiarą oszustwa! Koniecznie poznajcie szczegóły!

"Barwy szczęścia" odcinek 2822 - wtorek, 23.05.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2822 odcinku "Barw szczęścia" Sadowscy wreszcie zdobędą potrzebne fundusze na kupno wymarzonego domu za miastem, w którym Kasia zakochała się od pierwszego wejrzenia. Żona Łukasza zapragnęła kupić nieruchomość, ale Sadowscy nie dysponowali taką kwotą pieniędzy. Szczególnie, że siostra Jankowskiego (Piotr Cyrwus), właściciela domu, podniosła cenę i zażądała o wiele więcej niż chciał brat, jednak finalnie udało im się dojść do porozumienia, a Kasi i Łukaszowi zdobyć gotówkę. W 2821 odcinku "Barw szczęścia" Sadowscy zapożyczą się u Bruna (Lesław Żurek) i Wangela (Marek Kałużycki), dzięki czemu będą już o krok od spełnienia największego marzenia!

W 2822 odcinku "Barw szczęścia" jak podaje swiatseriali.interia.pl Kasia i Łukasz skontaktują się z Borecką i umówią się z nią na wizytę u notariusza. Tuż przed wizytą Sadowski jeszcze raz sprawdzi, czy dom, który chcą kupić nie jest zadłużony, a gdy się w tym utwierdzi, to decyzja będzie mogła być jedna!

- Wszystko gra! Kupujemy dom, kochanie! - oświadczy zadowolony Łukasz.

Jednak Kasia w 2822 odcinku "Barw szczęścia" nie podzieli entuzjazmu męża, gdyż będzie miała zła przeczucia i jak się szybko okaże będą one słuszne. I to nie tylko dlatego, że tuż przed spotkaniem z notariuszem, Borecka do ostatniej chwili będzie próbowała podnieść cenę, ale Łukasz się na to nie zgodzi, przez co siostra Jankowskiego odpuści! Ale wcale im to nie wyjdzie na dobre...

- Albo zostajemy przy kwocie, którą ustaliliśmy, albo w ogóle nie wchodzimy do notariusza. Pani wybór - Sadowski jasno postawi sprawę.

- Dobrze... Miejmy to już za sobą - westchnie Borecka.

Chwilę później w 2822 odcinku "Barw szczęścia" Kasia i Łukasz oficjalnie staną się właścicielami domu i postanowią uczcić swój sukces. Sadowscy zaproszą Borecką na wspólne świętowanie, ale siostrze Jankowskiego będzie bardzo się śpieszyło, dlatego szybko się wymiga! Dopiero potem małżeństwo przekona się dlaczego...

- Mam do załatwienia jeszcze coś ważnego - stwierdzi kobieta, po czym odejdzie, z kolei Kasia i Łukasz udadzą się na swoją nową posesję.

Na miejscu w 2822 odcinku "Barw szczęścia" Sadowscy zdadzą sobie sprawę jak bardzo zadłużyli się, aby kupić swój wymarzony dom. Kasia i Łukasz zrozumieją, że muszą sprzedać mieszkanie Stefana (śp. Krzysztof Kiersznowski), który już wcześniej zaoferował swoją pomoc finansową przy zakupie nieruchomości, ale to wciąż będzie za mało.

- Teraz trzeba sprzedać mieszkanie Stefana - zasugeruje Łukasz.

- Nie chcę teraz o tym myśleć. Teraz chcę cieszyć się tym, że jesteśmy u siebie... Pięknie tu - rozmarzy się Kasia.

Jednak miłe chwile w 2822 odcinku "Barw szczęścia" wcale nie potrwają długo, gdyż ich spokój zburzy pojawienie się innego małżeństwa, które oświadczy, że to właśnie oni są nowymi właścicielami domu! Sadowscy będą zszokowani słowami Przyłupskich, ale para na potwierdzenie swoich słów pokaże im dopiero co podpisany akt notarialny. Wówczas okaże się, że Borecka sprzedała nieruchomość obu małżeństwom, a po otrzymaniu od nich przelewów przestała odbierać telefony i zniknęła! W tym momencie w 2822 odcinku "Barw szczęścia" Kasia i Łukasz zdadzą sobie sprawę, że padli ofiarami oszustki i dali się nabrać dokładnie tak samo jak w przypadku Anity (Karolina Porcari), która oszukała i okradła Izę Małek (Agnieszka Warchulska), Wangela i wielu innych ich znajomych, a teraz historia zatoczyła koło i to oni stali się jej głównymi postaciami...

Barwy szczęścia. Oszukana Iza oskarży Kasię, że była w zmowie z Anitą!
Najnowsze