Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2815: Tragiczny finał grilla u Pyrków! Marek wyprowadzi Stawickiego z równowagi - ZDJĘCIA

2023-04-23 22:32

W 2815 odcinku "Barw szczęścia" Hubert (Marek Molak) postanowi odwdzięczyć się Kamie (Natalia Jędruś) i Zbyszkowi (Piotr Borowski) za ostatnią kolację i zaprosi ich na rodzinnego grilla. Oczywiście, para przyjmie zaproszenie tym bardziej, że wcześniej odmówi udziału w imprezie z uwagi na ważną operację Stawickiego. Jednak w 2815 odcinku "Barw szczęścia" Zbyszek już nie odmówi, ale szybko pożałuje swojej decyzji, gdy dostrzeże Marka (Marcin Perchuć). Złoty wciąż będzie drążył temat śmierci Anety (Zofia Zborowska-Wrona), czym szybko wyprowadzi Stawickiego spod kontroli! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2815 - piątek, 12.05.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2815 odcinku "Barw szczęścia" Hubert zorganizuje rodzinnego grilla, na którego postanowi zaprosić również Kamę i Zbyszka, aby w ten sposób podziękować im za niedawny miły wieczór u Stawickiego. Pyrka zdecyduje się zrewanżować przyjaciółce i jej partnerowi i już wcześniej zaprosi ich do siebie na kolację. Tym bardziej, że będzie miał wolny dom, gdyż Marysia (Nina Szumowska) zostanie na noc u kolegi. Jednak para nie przyjmie zaproszenia, gdyż nazajutrz Stawicki będzie miał zaplanowaną bardzo ważną operację, do której będzie musiał się przygotować. Wówczas Hubert spędzi wieczór w towarzystwie Agaty (Natalia Zambrzycka) i zrobi się tak sentymentalny, że nawet sięgnie po ukochaną gitarę i zacznie wspominać stare czasy. Aczkolwiek w 2815 odcinku "Barw szczęścia" podejmie kolejną próbę odwdzięczenia się Kamie i Zbyszkowi i tym razem zostanie ona zaakceptowana!

W 2815 odcinku "Barw szczęścia" Kama i Stawicki zgodzą się przyjść na grilla do Pyrków, ale Zbyszek szybko pożałuje swojej decyzji, gdy dostrzeże na imprezie również Marka. Wówczas urolog dowie się, że Hubert jest pasierbem Złotego i wpadnie w złość, gdyż informatyk nie przestanie drążyć tematu śmierci Anety! Marek nie uwierzy, że Aneta była na tyle głupia, aby suszyć włosy w wannie, a tym samym, aby mogła zginąć w taki sposób i ponownie obsypie Zbyszka pytaniami. Tyle, że w 2815 odcinku "Barw szczęścia" Stawicki nie będzie chciał już na ten temat rozmawiać i szybko przestanie być taki miły jak wcześniej, gdyż Złoty zagotuje go do czerwoności i szybko wyprowadzi z równowagi!

W 2815 odcinku "Barw szczęścia" Stawicki już dłużej nie zniesie obecności Złotego i postanowi wyjść, ale Kama jeszcze nie będzie chciała opuszczać imprezy. Kochanka nie posłucha Zbyszka i zdecyduje się zostać, za co po powrocie do domu spotka ją kara. Wówczas wszystkie zapewnienia Stawickiego o jego zmianie znów runą w jednej chwili jak domek z kart, a Kama w 2815 odcinku "Barw szczęścia" ponownie stanie się ofiarą! Do czego tym razem będzie zdolny wściekły Zbyszek? Tym bardziej, że już pokazał kochance, że potrafi podnieść na nią rękę. Czy Kama skończy jak Aneta? Tego dowiemy się już niebawem!

Barwy szczęścia. Potwór Stawicki nie pozwoli Kamie odejść! Znów posunie się do przemocy
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze