M jak miłość

Barwy szczęścia, odcinek 2815: Psychol Stawicki skrzywdzi kochankę Kamę tak jak Anetę? Będzie coraz bliżej wyjaśnienia zagadki Zbyszka

2023-04-19 22:30

W 2815 odcinku "Barw szczęścia" psychol Stawicki (Piotr Borowski) znów przestanie trzymać nerwy na wodzy i pokaże się od najgorszej strony! Kama (Natalia Jędruś) wciąż nabiera się na czułe słówka i przeprosiny Zbyszka i nie wie, że znalazła się w wielkim niebezpieczeństwie! Sprawę śmierci Anety (Zofia Zborowska) w 2815 odcinku "Barw szczęścia" będzie drążył Marek Złoty (Marcin Perchuć). Podejrzewa, że lekarz ma bezpośredni wpływ na śmierć byłej narzeczonej. Stawicki wpadnie w szał, kiedy na jaw wyjdą kolejne fakty, a Kama oberwie!

"Barwy szczęścia" odcinek 2815 - piątek, 12.05.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2815 odcinku "Barw szczęścia" Stawicki zacznie się orientować, że sprawa śmierci Anety nie cichnie. Po powrocie do Warszawy, lekarz związał się z Kamą i to ją teraz dręczy! Złoty z dużą uwagą śledzi poczynania wdowca, a nawet zasięgnął opinii Dominiki (Karolina Chapko), która przyznała mu, że mężczyzna ją dręczył i znęcał się. Kiedy w 2815 odcinku "Barw szczęścia" Hubert (Marek Molak) i Agata (Natalia Zambrzycka) zorganizują grilla, Marek zyska odpowiednią okazję do wypytania się o sprawę śmierci byłej narzeczonej. Stawicki przyjmie zaproszenie ratownika i zjawi się, wraz z Kamą, u Pyrków w domu.

Podczas imprezy na ogrodzie dojdzie do bardzo nieprzyjemnych wydarzeń. Stawicki znów pokaże prawdziwą twarz tyrana i dręczyciela. Kama już doświadczyła na własnej skórze, że mężczyzna potrafi być naprawdę okrutny. Pozwala sobie na poniżanie jej, a nawet krzywdę fizyczną! Mimo wszystko, cały czas udaje mu się zwodzić młodą pielęgniarkę i mydli jej oczy jak chce. 

Afera u Pyrków w 2815 odcinku "Barw szczęścia". Stawicki pokaże się od najgorszej strony

Zbyszek nie wytrzyma, kiedy na grillu u Huberta pojawi się Marek. Złoty cały czas drąży sprawę śmierci Anety, bo za nic nie może uwierzyć, że kobieta faktycznie suszyła włosy w wannie i doszło do śmiertelnej tragedii. Mężczyzna podejrzewa, że w całym koszmarze to lekarz mieszał palce i to on wie coś, czego nie mówi głośno. Stawicki w 2815 odcinku "Barw szczęścia" rozkręci aferę u Pyrków, oburzy się na ponowne pytania Marka i wyjdzie z przyjęcia. Co ciekawe, Kama nie opuści z nim domu Pyrków, a zostanie dowiedzieć się czegoś więcej... Czy Zbyszek wreszcie pęknie i wyjawi prawdę o śmierci Anety? Psychol przestanie nad sobą panować. 

Barwy szczęścia. Natalia nie zniesie rozstania z Cezarym! Zobaczy na zdjęciu jak zabawia się z Sofią
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze