Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2800: Wieczór Renaty i Kodura zamieni się w koszmar! Namierzy ich groźny zabójca, który zabił partnera Marcina - ZDJĘCIA

2023-04-18 20:13

W 2800 odcinku "Barw szczęścia" Renata (Anna Mrozowska) i Marcin Kodur (Oskar Stoczyński) spotkają na swojej drodze niebezpiecznego Kiciaka (Artur Ziółkowski). Jak się okaże, Kodur wraz z swoim partnerem z policji wsadzili przestępcę do więzienia, a teraz on znów pojawi się w życiu mężczyzny i jego ukochanej! Spokój Renaty i Kodura całkowicie zburzy się, kiedy w 2800 odcinku "Barw szczęścia" udadzą się do opery, ale wieczór zamieni się w koszmar. Pojawienie się tajemniczego Kiciaka zwiastuje duże kłopoty i ma bezpośredni związek z zabójstwem partnera Marcina, którego ciało znaleziono pod barką. Zobacz ZDJĘCIA z tych scen z 2800 odcinka "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2800 - wtorek, 18.04.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Renata i Kodur nie zaznają spokoju. Parze grozi ogromne niebezpieczeństwo, o czym przekonają się już w 2800 odcinku "Barw szczęścia", kiedy pojawienie się groźnego przestępcy, zburzy cały ich spokój. Kelnerka i jej ukochany udadzą się do opery, wystroją się w najlepsze ubrania i będą oczekiwali rewelacyjnego wieczoru. Jakie zatem będzie ich zdziwienie, kiedy na miejscu pojawi się tajemniczy mężczyzna.... Kiciak, bo tak właśnie nazywać się będzie bandyta, wyłoni się w mroku, a Marcinowi zrzednie mina. W 2800 odcinku "Barw szczęścia" wyjdzie na jaw, że dobrze zna Kiciaka, bo wpakował go kiedyś za kraty! Jak będzie się dało zauważyć gołym okiem, mężczyzna wyjdzie z więzienia i zapoluje na bezpieczeństwo Marcina. Co za tym idzie, Renata także przestanie żyć spokojnie, a cała sprawa ma bezpośredni związek z martwym ciałem, znalezionym pod barką Kodura. 

Kiciak zabił wspólnika Kodura, a w 2800 odcinku "Barw szczęścia" zagrozi także jemu! 

Marcin od razu przyjrzy się sprawie opuszczenia więzienia przez Kiciaka. Jak to możliwe, że groźny przestępca od tak chodzi sobie po ulicy i zaczepia jego oraz Renatę w wolny wieczór? Marcin przeprowadzi śledztwo, ale nowe informacje wcale nie okażą się pokrzepiające. Chociaż Kodur obwieści ukochanej, że nie ma czego się obawiać, a cała sprawa nie skończy się na tragedii, prawda wyda się nieco inna...

Kodur w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" szybko się zorientuje, że Kiciak nie pojawił się w jego życiu przez przypadek. Policjant dowie się, że znalezione pod jego barką ciało należało do dawnego partnera Kodura, z którym wsadził Kiciaka do więzienia. To oznacza, że Kiciak może chcieć dokończyć "dzieła" i zapolować na życie Marcina! Cała sprawa wyda się bardzo podejrzana, a Renata i jej ukochany mają się czego obawiać! 

Barwy szczęścia. Oszukana Iza oskarży Kasię, że była w zmowie z Anitą!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze