Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2793: Zaręczyny Gabrysi i Amerykanina Jacka! To on zastąpi Józka - ZDJĘCIA

2023-03-16 15:35

W 2793 odcinku "Barw szczęścia" Gabrysia (Marta Juras) przyjmie oświadczyny żołnierza Jacka (Paweł Peterman), którego w trakcie wakacji pozna na jednej z aplikacji randkowych. Niedzielska zakocha się po uszy i po rozstaniu z Józkiem (Patryk Pniewski) na nowo uwierzy w miłość i będzie przekonana, że w końcu znalazła odpowiedniego mężczyznę. Tym bardziej, że w 2793 odcinku "Barw szczęścia" Jack padnie przed nią na kolana, a Gabrysia tym razem powie "tak"! Jednak Niedzielskiej nawet przez myśl nie przejdzie, że zaręczyny to jedna wielka fikcja, gdyż kochanek nie będzie miał wobec niej szczerych intencji... Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2794 - piątek, 7.04.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 2793 odcinku "Barw szczęścia" Gabrysia w końcu znajdzie miłość życia i będzie naprawdę szczęśliwa. Przypomnijmy, że ponad rok temu Niedzielska zakończyła swój związek z Józkiem Sałatką, gdyż zrozumiała, że tak naprawdę wcale do siebie nie pasują. Wówczas Gabrysia po raz drugi nie przyjęła oświadczyn piłkarza, a na dodatek zdecydowała się odejść od partnera, który szybko ułożył sobie życie u boku Zosi (Kinga Bobkowska), opiekunki Julci (Julia Staniszewska). Z kolei Niedzielska ogromnie przeżyła ich rozstanie i długo nie mogła wejść w nowy związek, ale w 2790 odcinku "Barw szczęścia" wszystko się zmieni za sprawą Jacka, którego dyrektora pozna w trakcie wakacji na jednej z aplikacji randkowych.

W 2791 odcinku "Barw szczęścia" Gabrysia wyzna Beacie (Anita Jancia), że kompletnie straciła głowę dla amerykańskiego żołnierza polskiego pochodzenia. Niedzielska zwierzy się przyjaciółce, że wreszcie znalazła swoją drugą połówkę, a u boku Jacka na nowo uwierzyła w miłość i jest z nim naprawdę szczęśliwa. Tym bardziej, że w 2791 odcinku "Barw szczęścia" żołnierz dostanie przepustkę i od razu zjawi się przed szkołą, gdzie weźmie ukochaną w objęcia i wywoła tym niemały skandal. Zakochani spędzą miłe chwile, ale nie potrwają one długo, gdyż Jack będzie musiał z powrotem wrócić do bazy, ale przed odejściem zdecyduje się na poważny krok!

W 2793 odcinku "Barw szczęścia" Jack oświadczy się Gabrysia, która oczywiście zgodzi się zostać jego żoną! Zakochana Niedzielska przyjmie pierścionek zaręczynowy, ale nawet przez myśl jej nie przejdzie, że to jedna wielka fikcja, a żołnierz tylko udaje wielką miłość, aby ja wykorzystać! Tuż po zaręczynach Jack wróci do "bazy", w której już będzie czekała na niego druga kochanka, ale już w 2794 odcinku "Barw szczęścia" skontaktuje się z Gabrysią i poprosi ją, aby odebrała za niego przesyłkę, w której znajdzie się złoto jako zapłata dla podwładnych, stacjonujących w Afganistanie. Oczywiście, ukochana zgodzi się pomóc i nie zastanowi jej nawet to, że będzie musiała zapłacić za przesyłkę 10 tysięcy dolarów. Naiwna Niedzielska będzie ślepo wierzyła narzeczonemu, który oświadczy się tylko po to, aby uśpić jej czujność i móc ją wykorzystać...

Barwy szczęścia. Pożegnanie Gabrysi i Józka. Nie zatrzyma go już w przy sobie
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze