Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2790: Wielka ucieczka Kornela Jezierskiego! Zniknie z klasztoru w bagażniku Sławki. Patryk będzie wściekły na matkę - ZDJĘCIA

W 2790 odcinku "Barw szczęścia" zobaczymy kolejną wielką ucieczkę Jezierskiego (Jakub Bohosiewicz)! Okaże się, ze także w klasztorze oszust nie zagrzeje długo miejsca. Brat, pod którego podszywał się będzie Kornel nagle wybudzi się ze śpiączki i wróci na swoje miejsce. Przerażony Jezierski poprosi o pomoc Sławkę (Ewelina Serafin), która wywiezie go z klasztoru w bagażniku! Patryk (Konrad Skolimowski) w 2790 odcinku "Barw szczęścia" wścieknie się na matkę, że postąpiła tak głupio. Jakie będą dalsze kroki zawodowego oszusta? Czy znów zrujnuje rodzinę? Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2791 - wtorek, 4.04.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2790 odcinku "Barw szczęścia" na jaw może wyjść kolejne grube oszustwo Kornela. Jezierski będzie ukrywał się przed zemstą Bondy w klasztorze. I nie byłoby w tym nic haniebnego, gdyby nie fakt, że oszust będzie podszywał się pod nieprzytomnego zakonnika! Jednak brat, który w obecności Kornela stracił przytomność wybudzi się ze śpiączki i wróci do klasztoru. Efektem tego będzie wielka ucieczka Jezierskiego z miejsca kolejnego przestępstwa! 

O tym, że b rat Eryk wybudził się ze śpiączki w 2790 odcinku "Barw szczęścia" poinformuje męża Sławka. Jezierski wpadnie w panikę i dosłownie zmusi żonę, aby wywiozła go z terenu klasztoru ukrytego w bagażniku! 

Sławka przywiezie męża do domu w 2790 odcinku "Barw szczęścia". Kiedy Patryk zobaczy "kochanego" tatusia, czytającego gazetkę na ich kanapie, wpadnie we wściekłość. Syn będzie zły na matkę, że postąpiła tak nierozważnie, wywożąc Kornela z miejsca przestępstwa. Co gorsze, goszczenie go w domu narazi wszystkich na ogromne niebezpieczeństwo. I to zarówno ze strony organów ścigania, jak i Bondy, przed którym Jezierski się ukrywa. Czy Patryk zmusi Sławkę do rozwodu?

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2791: Nowy romans Gabrysi wywoła sensację. Nie będzie wiedziała, co ukrywa żołnierz Jack - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Tajemniczy prezent Klary dla Huberta. Wmówi mu, że kiedyś wróci!
Najnowsze