Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2791: Sławka rozwiedzie się z Kornelem! Patryk zmusi matkę, aby uwolniła się oszusta - ZDJĘCIA

2023-03-16 12:42

W 2791 odcinku "Barw szczęścia" Sławka (Ewelina Serafin) zdecyduje się w końcu zakończyć swoje małżeństwo z Kornelem (Jakub Bohosiewicz). Oczywiście, Jezierska nie podejmie tej decyzji sama i kolejny raz zlituje się nad mężem, który po ucieczce przed bandytą Bondą (Maciej Kosmala) i oszustwie w klasztorze, zostanie bez dachu nad głową. Jednak w 2791 odcinku "Barw szczęścia" to Patryk (Konrad Skolimowski) zmusi matkę, aby raz na zawsze uwolniła się od podłego krętacza! Jezierska pójdzie za radą syna, ale Kornel kolejny raz ich zrobi na szaro... Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2791 - wtorek, 4.04.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2791 odcinku "Barw szczęścia" Sławka postanowi wreszcie rozwieść się z Kornelem, który nie dość, że okradł własną rodzinę i zostawił ich z długami u bandyty Bondy, to jeszcze ich zostawił i uciekł z Sandrą (Joanna Opozda) do Meksyku, gdzie ślad po nim zaginął. Co prawda, Jezierski odnalazł się, gdy kochanka zostawiła go dla innego, ale w Polsce nie ominęła go sprawiedliwość, gdyż Jowita (Magdalena Żak) oddała go w ręce Bondy, aby w ten sposób zapewnić spokój swojej rodzinie. Tyle, że niebawem Jezierski ucieknie bandycie i ukryje się w klasztorze, podszywając się pod brata Eryka, ale to to nie przeszkodzi Sławce w jego zdemaskowaniu! Oczywiście, Jezierska nie wyda męża, ale jego kłamstwo i tak wyjdzie na jaw, gdy prawdziwy mnich wróci do zakonu, ale Kornel będzie chciał tego uniknąć. W tym celu w 2790 odcinku "Barw szczęścia" zmusi Sławkę, aby wywiozła go w bagażniku swojego samochodu i zabrała do siebie!

W 2791 odcinku "Barw szczęścia" Patryk nie ucieszy się z obecności ojca w ich mieszkaniu. Tym bardziej, że Jezierski będzie obawiał się, że w ten sposób cała ich rodzina znów znajdzie się na celowniku Bondy. Oczywiście, Kornel nic sobie z tego nie zrobi, czym wyprowadzi Patryka z równowagi. Między ojcem a synem dojdzie do burzliwej kłótni, po której Patryk zacznie namawiać matkę, aby raz na zawsze uwolniła się od oszusta! W 2791 odcinku "Barw szczęścia" Jezierski przekona Sławkę, aby spotkała się z Natalią (Maria Dejmek) i wniosła o rozwód z Kornelem, co kobieta ostatecznie zdecyduje się zrobić!

W 2791 odcinku "Barw szczęścia" Sławka wręczy Kornelowi papiery rozwodowe do podpisania, czym ogromnie zszokuje swojego męża. Oczywiście, Jezierski nie będzie chciał zgodzić się na rozwód, ale pod naciskiem rodziny podpisze dokumenty, po czym zniknie z ich mieszkania. Wychodząc natknie się na Jaworskiego (Jacek Kałucki), którego zapewni, że jego dług spłaci żona, ale o niczym wcześniej nie wspomni Sławce. Tym bardziej, że w 2792 odcinku "Barw szczęścia" ponownie okłamie żonę, gdyż przed swoim zniknięciem zniszczy podpisane papiery rozwodowe i tyle będzie z rozwodu Jezierskich...

Barwy szczęścia. Ostateczny koniec Kornela. Jowita odda ojca w ręce bandyty Bondy
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze