Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2789: Hubert zgodzi się na wyjazd Marysi do Klary. Nigdy już nie zobaczy córki? - ZDJĘCIA

2023-03-11 10:32

W 2789 odcinku "Barw szczęścia" Hubert (Marek Molak) po kłótni z Klarą (Olga Jankowska), która zdecyduje, że już nie wróci do domu z USA, stanie przed trudnym wyborem - czy pozwolić Marysi (Nina Szumowska) na odwiedziny u matki. On sam nie będzie mógł jechać do Ameryki, bo ma zakaz wstępu na teren Stanów Zjednoczonych, ale z Marysią zechce polecieć Agata (Natalia Zambrzycka). Początkowo Hubert się na to nie zgodzi, ze strachu, że Klara nie odda mu potem córki. Ostatecznie w 2789 odcinku "Barw szczęścia" zgodzi się na wyjazd Marysi do Klary. Postawi jednak Agacie jeden warunek. Czy zobaczy jeszcze córkę?

"Barwy szczęścia" odcinek 2789 - piątek, 31.03.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Córka Klary i Huberta w 2789 odcinku "Barw szczęścia" opuści dom Pyrków i poleci do USA do matki, gdzie zostanie już na stałe? To najgorszy możliwy scenariusz, który jednak Hubert weźmie pod uwagę na wieść, że Klara chce zostać w USA na dłużej, może na zawsze i do tego chce ściągnąć do siebie córkę. Oczywiście Marysia nie poleci tam sama, tylko z Agatą, ale najpierw Hubert musi wyrazić na to zgodę. Po ostrej kłótni z żoną, gdy Klara potwierdzi, że na razie nie wróci do Polski, do rodziny, wściekły Pyrka odwoła wyjazd Marysi do USA. Będzie się bał, że nie zobaczy już córki, że Klara nie odda mu potem dziecka.

Ale tęsknota Marysi za matką w 2789 odcinku "Barw szczęścia" zmiękczy Huberta, który zda sobie sprawę, że 6-letnia dziewczynka bardzo chce odwiedzić Klarę. Ostatecznie zgodzi się na wyjazd córki z Agatą do USA. Postawi jednak jeden warunek. Siostra będzie musiała obiecać mu, że wróci z małą do Polski, nawet jeśli Klara będzie temu przeciwna. Agata zapewni Huberta, że nie pozwoli na to, żeby Klara zatrzymała Marysię u siebie. Bo jej miejsce jest w domu Pyrków.

Dopiero w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" okaże się czy Klara i Hubert dogadają się w sprawie opieki nad Marysią, zdecydują gdzie i z kim będzie mieszkała ich córka. Bo to już pewne, że małżonkowie nie będą razem.

Barwy szczęścia. Tajemniczy prezent Klary dla Huberta. Wmówi mu, że kiedyś wróci!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze