Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2788: Wojna Pyrków o dziecko! Hubert nie wypuści Marysi do Klary?

W 2788 odcinku "Barw szczęścia" wybuchnie wielka wojna Pyrków o córkę Marysię (Nina Szumowska)! Hubert (Marek Molak), który po wyjeździe Klary (Olga Jankowska) wziął na siebie rolę samotnego ojca, nie będzie chciał wypuścić dziecka do USA. Pyrka będzie się obawiał, że już nigdy nie zobaczy Marysi, podobnie jak żony! Z kolei Klara będzie nastawała na to, aby Marysię jej przywieźć, bo jest matką i ma prawo do opieki nad córką. Jak zakończy się wojna Pyrków o dziecko w 2788 odcinku "Barw szczęścia"?

"Barwy szczęścia" odcinek 2788 - czwartek, 30.03.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2788 odcinku "Barw szczęścia" Hubert wyruszy na wojnę z żoną! Pójdzie o Marysię, której odwiedzin będzie się domagała Klara. Pyrka sama nie ma zamiaru pojawić się w domu i spotkać z dzieckiem, ale życzy sobie mieć ją obok siebie w USA. Zgodnie z prawem Hubert nie bardzo będzie mógł odmówić matce spotkań z córką, ale zrobi co w jego mocy, żeby nie stracić na zawsze dziecka! 

Hubert w 2788 odcinku "Barw szczęścia" przestraszy się, że jeżeli wypuści Marysię do matki, skończy się tak jak z Klarą - już nigdy jej nie zobaczy! I finał może być identyczny, jak jak poprzednio, bo żona Pyrki ciągle zmienia zdanie. A w Ameryce spodobało jej się tak bardzo, że w ogóle nie ma zamiaru wracać do męża i córki. Czy Hubert będzie miał rację, zabraniając wylotu Marysi do USA?

W 2788 odcinku "Barw szczęścia" Hubert postawi sprawy jasno: Marysia zostaje w domu i nigdzie nie pojedzie! Rzeczniczką praw Klary stanie się Agata (Natalia Zambrzycka), która miałaby polecieć z małą Pyrką do Stanów. Również Marysia bardzo będzie tęskniła za mamą... Kto wygra wojnę o dziecko Pyrków?

Zdradzamy: już w 2789 odcinku "Barw szczęścia" Hubert ulegnie naciskom kobiet i pozwoli na wylot Marysi z Agatą do Klary. Postawi jednak twardy warunek: siostra ma wrócić z córką do Polski, nawet jeżeli Klara będzie temu przeciwna! Czy nie będzie żałował tej decyzji do końca życia?

Nie przegap: Barwy szczęścia 2787: Kornel ucieknie Bondzie! Zostanie mnichem, ale Sławka zdemaskuje oszusta - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Tajemniczy prezent Klary dla Huberta. Wmówi mu, że kiedyś wróci!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze