Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2775: Hubert nie uratuje najważniejszego dnia córki. Klara nie raczy pojawić się obok Marysi i wszystko zobaczy na kamerze - ZDJĘCIA

2023-03-13 13:18

W 2775 odcinku "Barw szczęścia" przyjdzie czas na ważny dzień Marysi (Nina Szumowska), ale oczywiście Klary (Olga Jankowska) przy córce nie będzie. Pisarka nie przyjedzie ze Stanów, by wesprzeć córkę, a Hubert (Marek Molak) nie bardzo da sobie radę z uratowaniem sytuacji. Chociaż może liczyć na pomoc Agaty (Natalia Zambrzycka), Pyrka nie spełni oczekiwań dziecka. W 2775 odcinku "Barw szczęścia" wymyśli sposób, by dać dziewczynce chociaż namiastkę obecności matki w jej życiu. To jednak nie pokona smutku i cierpienia dziecka, a Huberta cała ta sprawa zacznie przerastać.

"Barwy szczęścia" odcinek 2775 - poniedziałek, 13.03.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Hubert stara się zająć córką jak najlepiej umie, ale trudności dnia codziennego, zaczną go przerastać. W 2775 odcinku "Barw szczęścia" nadejdzie ważny dzień w życiu Marysi, bo rozpocznie nowy rok szkolny. To jej pierwszy raz po zakończeniu zerówki, kiedy uda się na inaugurację roku. Niestety bez Klary, która nawet w takim momencie nie zjawi się wesprzeć dziecka. Agata zauważy, że brat nie bardzo daje sobie radę z przygotowaniami. Pyrka niemal nakrzyczy na córkę, bo nie zdoła zapleść jej porządnych warkoczy. Smutki przerwie Agata, ratując sytuację. Zobaczy przy okazji, że Hubert wydaje się coraz bardziej dobity sytuacją. 

- To jest bardzo ważny dzień dla Marysi, a Klara siedzi na drugim końcu świata! - rzuci wzburzony Hubert do siostry. - Ale się obydwoje na to umówiliście... - przypomni Agata. - A miałem jakieś wyjście? - zakpi Pyrka. - (...) Miałem jej blokować karierę w Hollywood jakimiś prostymi, przyziemnymi sprawami, takimi jak rodzina i dom? - sarkastycznie skomentuje sytuację Hubert, a Agata postara się wstawić za bratową. - Przestań... Po pierwsze, to nie będzie trwało jakoś długo, a po drugie, zamiast obrażać się na rzeczywistość, po prostu ją zaakceptuj - objaśni Agata, co nieco uspokoi brata.

Klara w 2775 odcinku "Barw szczęścia" zobaczy najważniejszy dzień córki jedynie na kamerze 

Mimo wszystko, Pyrka znajdzie sposób, by Klara była obecna w ważnym dniu Marysi. Postanowi nagrać cały apel szkolny, by pisarka mogła sobie go obejrzeć, a potem zdzwonić się z dziewczynką. Pyrka nawet nie będzie ukrywał, że nie pasuje mu cała sytuacja i ma pretensje do żony, że wiecznie jest nieobecna. Niestety słowa Agaty mogą się nie sprawdzić, bo niebawem okaże się, że Klara wcale tak szybko ze Stanów nie wróci... Marysia nie będzie pocieszona obrotem sprawy, ale w 2775 odcinku "Barw szczęścia" Hubert i Agata postarają się ją pocieszyć. Klara póki co nie pojawi się osobiście w domu rodzinnym Pyrków.

Barwy szczęścia. Tajemniczy prezent Klary dla Huberta. Wmówi mu, że kiedyś wróci!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze