Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2782: Hubert kolejną ofiarą Stawickiego! Podły Zbyszek dorwie Pyrkę - ZDJĘCIA

2023-03-22 20:01

Stawicki (Piotr Borowski) w 2782 odcinku "Barw szczęścia" weźmie się za Huberta (Marek Molak)! Wszystko dlatego, że Zbyszek dostrzeże, że Kama (Natalia Jędruś) bardzo dobrze dogaduje się z ratownikiem. Doktor znów pokaże swoją twarz groźnego, nieobliczalnego psychola, który chce wszystkich kontrolować, a już na pewno życie swojej partnerki. Dlatego też w 2782 odcinku "Barw szczęścia" Stawicki umiejętnie podejdzie Huberta, a Pyrka jeszcze nie wie, czym grozi bliższy kontakt z cwanym lekarzem. Nie tylko Kama znajdzie się w zagrożeniu.

"Barwy szczęścia" odcinek 2782 - środa, 22.03.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2782 odcinku "Barw szczęścia" Hubert znajdzie się na celowniku Stawickiego! Początkowo nawet Dominika (Karolina Chapko) dała się nabrać, że Zbyszek się zmienił, wrócił odmieniony, dobry i nie ma nic wspólnego z podłym manipulantem, z którym była w związku. Szybko się jednak okaże, że lekarz jeżeli już jakkolwiek się zmienił, to na gorsze! Niebawem przekona się o tym Kama, obezna partnerka doktora. Zbyszek w 2782 odcinku "Barw szczęścia" wykaże się chorobliwą zazdrością i przyuważy ukochaną w obecności Pyrki. Od razu podejdzie do Kamy i sarkastycznie zapyta się, jak dobrze bawi się z ratownikiem.

- Co was tak rozbawiło? - zapyta zaczepnie Stawicki. - Takie żarty, nie zrozumiesz - uśmiechnie się Kama, co rozsierdzi Zbyszka. - Za trudne jak na mój mały lekarski rozumek? - wrednie rzuci lekarz, a dziewczyna zacznie się srogo tłumaczyć, zaniepokojona nagłą i niemiłą reakcją ukochanego. 

Stawicki zapoluje na Huberta w 2782 odcinku "Barw szczęścia", bo ten zbliży się do Kamy!

Zbyszek nie zostawi obojętnie niewinnej rozmowy ratownika z jego partnerką. Uprze się, że musi lepiej poznać "rywala", bo właśnie tak potraktuje Huberta, który przecież ani przez sekundę nie pomyśli, by podrywać Kamę. Stawickiego to oczywiście nie obejdzie, bo przecież jego umysł zaborczego manipulatora podpowie mu, by dopaść Pyrkę. Dlatego w 2782 odcinku "Barw szczęścia" osobiście zacznie rozmowę z chłopakiem, siląc się na pozorną uprzejmość. Niemal od razu nawiąże do Klary (Olga Jankowska) i jej wyjazdu do USA w sprawie kręcenia filmu na podstawie jej powieści erotycznej. 

- To chyba musi być trudne tak być w cieniu żony - wbije Hubertowi szpilę Stawicki, ale Pyrka nie da się zbić z tropu. - Nawet nie, zresztą ja miałem swoje pięć minut, starczy mi - zauważy chłopak, a Stawicki udowodni, że wiele o nim wie, bo zacytuje tekst piosenki Huberta. Niektórzy mogą przecież nie pamiętać, że kiedyś zajmował się muzyką i grał w zespole. Lekarz wyda się za to doskonale zorientowany w życiu Pyrki, co wzbudzi dodatkowe wątpliwości. 

Wieczorem w 2782 odcinku "Barw szczęścia" Zbyszek znów się nie popisze przed Kamą, której każe samej sprzątać w domu. Dziewczyna coraz częściej zacznie dostrzegać, że Zbyszek to niezły manipulant. Hubert też ma się czego obawiać. 

Barwy szczęścia. Zdrada Iwony poróżni Marka i Huberta. Pyrka ostro skarci siostrę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze