Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2781: Stawicki wyżyje się na Kamie! Hubert nie zdoła uratować koleżanki - ZDJĘCIA

2023-03-03 12:57

W 2781 odcinku "Barw szczęścia" Stawicki (Piotr Borowski) znów pokaże swoją najgorszą twarz, gdy przypadkiem Kama (Natalia Jędruś) zwróci się do niego po imieniu w pracy. Zbyszek wpadnie w taki szał, że urządzi kochance koszmarną awanturę, której świadkiem stanie się Hubert (Marek Molak). Niestety, nie dość, że Pyrce w 2781 odcinku "Barw szczęścia" nie uda się ocalić koleżanki, to jeszcze jego pojawienie się tylko pogorszy całą sprawę. Stawicki momentalnie stanie się chorobliwie zazdrosny o Huberta, co nie skończy się dobrze... Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2781 - wtorek, 21.03.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2781 odcinku "Barw szczęścia" Stawicki kolejny raz udowodni wszystkim, że jego przemiana to jeden zwykły blef! Oczywiście, Zbyszek będzie stwarzał pozory, gdy przypadkiem Dominika (Karolina Chapko) nakryje go z nową kochanką. Wówczas Stawicki osobiście zjawi się w "Feel Good", aby wyjaśnić wszystko byłej kochance, a na dodatek przeprosić ją za wszystko, co jej zrobił, po czym zachowa się dokładnie tak samo! Zbyszek zniszczy przygotowania Dominiki i Sebastiana (Marek Krupski) do ślubu i ponownie urolog poniży kelnerkę, a w 2775 odcinku "Barw szczęścia" uczyni to samo w kierunku Kamy! Stawicki zabierze ją na galę rozdania nagród medycznych i choć zadba o to, aby pielęgniarka wyglądała jak milion dolarów, to upokorzy ją w towarzystwie swoich znajomych!

Oczywiście, zakochana Kama w 2775 odcinku "Barw szczęścia" nie będzie mogła oprzeć się Zbyszkowi i szybko mu wybaczy. Tym bardziej, że Stawicki zaproponuje jej, aby wspólnie zamieszkali, na co bez wahania się zgodzi. Tyle, że sielanka wcale nie potrwa długo, gdyż w 2781 odcinku "Barw szczęścia" Zbyszek kolejny raz pokaże swoją prawdziwą twarz i zaatakuje Kamę w szpitalu. Stawicki wpadnie w taki szał, gdy kochanka przypadkiem zwróci się do niego na oddziale po imieniu, że wyżyje się na niej, nie zważając na obecność innych, w tym także Huberta, który automatycznie stanie się świadkiem ostrej kłótni zakochanych!

Niestety, w 2781 odcinku "Barw szczęścia" Hubertowi nie uda się uchronić Kamy przed Zbyszkiem, a jego pojawienie się tylko pogorszy całą sytuację. Stawicki stanie się nagle chorobliwie zazdrosny o Pyrkę, czego nawet nie będzie próbował ukryć. Jednak ku zaskoczeniu wszystkich w 2782 odcinku "Barw szczęścia" Zbyszek spróbuje zaprzyjaźnić się z Hubertem, aby w ten sposób zatrzeć pierwsze złe wrażenie. Oczywiście, Kama da się na to nabrać i bez zgody kochanka zaprosi do nich Pyrkę na kolację, co już bardzo mu się nie spodoba i trudno będzie mu to ukryć. Tym bardziej, że wizyta Huberta w domu urologa nie przyniesie nic dobrego i doprowadzi do kolejnej kłótni między zakochanymi, która skończy się już dużo gorzej...

Barwy szczęścia. Tajemniczy prezent Klary dla Huberta. Wmówi mu, że kiedyś wróci!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze