Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2773: Damian straci wszystko przez matkę alkoholiczkę? Okradnie go do gołej deski i znów zacznie pić - ZDJĘCIA

W 2773 odcinku "Barw szczęścia" w mieszkaniu Damiana pojawi się wcale nieoczekiwana osoba. To jego matka Bogusia, alkoholiczka z którą pił od dziecka! Dawno temu razem wynosili z domu rzeczy na sprzedaż, żeby mieć na wódkę - czy ten koszmar powtórzy się? Kobieta zjawi się w w 2773 odcinku "Barw szczęścia" w potrzebie, bo będzie bez dachu nad głową i grosza przy duszy. Czy Damian straci cały dobytek i wróci do picia, bo wpuścił do domu własną matkę? Zobacz nowe ZDJĘCIA w GALERII!

"Barwy szczęścia" odcinek 2773 - czwartek, 16.03.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2773 odcinku "Barw szczęścia" w drzwiach mieszkania Damiana stanie jego matka. Jej wizyta zdenerwuje go bardzo, bo pomijając fakt, iż jest nałogową alkoholiczką i złodziejką, przerwie mu namiętną randkę z Beatą. Ale Bogusia nie będzie przejmowała się niczym nastawiona pozytywnie, aby osiągnąć cel, z którym przyszła. Co zrobi Damian?

- Cześć, synku! A ty, co? Książę angielski? Do syna z wizytą przyjść nie mogę? - zawoła radośnie Bogusia od progu, cytuje swiatseriali.interia.pl. 

"Barwy szczęścia": matka alkoholiczka wytropi adres Damiana 

Damian w 2773 odcinku "Barw szczęścia" nie będzie krył złości z powodu wizyty matki, tym bardziej, że nigdy w życiu nie podał jej swojego adresu. Ale okazuje się, że Bogusia będąc w potrzebie znajdzie wszystko...

Beata szybko ucieknie z rodzinnego spotkania na szczycie w 2773 odcinku "Barw szczęścia", więc z nici z randki Damiana. Zły syn Bogusi postawi sprawy jasno i zapyta matkę, po co w ogóle przyszła i oświadczy, że u niego w domu nie znajdzie alkoholu. Damian będzie przeczuwał najgorsze. 

- Ja nie piję. Z odwyku właśnie wyszłam - wyzna Bogusia. - A ty, synek, trzymasz się na trzeźwo? - zainteresuje się matka.

- Tak i nie chcę tego zepsuć! 

"Barwy szczęścia" Wójcik straci dorobek życia i zacznie pić?

Szybko wyjdzie na jaw w 2773 odcinku "Barw szczęścia", że matka Damiana szuka dachu nad głową, bo eksmitowano ją z jej mieszkania. Przyczyna była prosta: w komunalnym lokum jej kochanek urządził melinę, więc wszyscy polecieli na bruk. 

- Eksmitowali mnie... Nie ja... Mój Czesiek. Zapił, w ciąg poszedł, melinę zrobił i na pysk wyleciał. Bo to komunalne było przecież - będzie tłumaczyła się Bogusia. 

- Czego ode mnie oczekujesz? - zapyta Damian.

- Mnie byle kąt wystarczy, materac i koc. Bo inaczej znów zapiję. Wiesz, jak jest - Bogusia zaszantażuje syna.

Wójcik zrozumie, że cały dorobek jego życia właśnie w tym momencie 2773 odcinka "Barw szczęścia" zawisł na włosku. Damian przerazi się, że jeśli jego matkę "przyciśnie", to wyniesie z jego mieszkania wszystko, co można wstawić do lombardu. Już kiedyś przecież tak robiła razem z nim!

- Pamiętasz, jak nie byliśmy w stanie przeżyć jednego dnia bez wódki? Byliśmy gotowi wynieść pół domu, żeby mieć na flaszkę - wspomni Damian.

- Tak było kiedyś. Ty z tego wyszedłeś, mnie też się udało - zapewni go mamusia.

Jak na widok babci zareaguje Mirek (Oliwier Kozłowski) w 2773 odcinku "Barw szczęścia"? Przecież właśnie przez tę kobietę trafili z siostrą do domu dziecka! Czy Bogusia rzeczywiście się zmieniła, czy raczej szybko wróci do picia, ogołoci mieszkanie syna i pociągnie go za sobą na samo dno?

Zobacz też: Barwy szczęścia, odcinek 2762: Klemens ostrzeże Józefinę. Osobiście pójdzie do stadniny Rawiczów, by zawalczyć o bezpieczeństwo Natalii - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Cezary wreszcie przyzna się Natalii, co go łączy z Sofią
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze