Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2762: Klemens ostrzeże Józefinę. Osobiście pójdzie do stadniny Rawiczów, by zawalczyć o bezpieczeństwo Natalii - ZDJĘCIA

2023-02-21 21:10

W 2762 odcinku "Barw szczęścia" Klemens (Sebastian Perdek) osobiście wybierze się do stadniny Rawiczów, by ostrzec Cezarego (Marcel Opaliński) i Józefinę (Elżbieta Jarosik). Prawnik wie, że nie ma szans u pięknej Zwoleńskiej, w której zakochany jest od lat, ale nie przepuści okazji, by dogadać Rawiczom. Klemens w 2762 odcinku "Barw szczęścia" osobiście uda się do stadniny, a na miejscu usłyszy kilka bardzo ciekawych informacji. Okaże się bowiem, że Józefina wcale nie popiera związku syna z Natalią, a to mogłoby stworzyć szansę dla prawnika.

"Barwy szczęścia" odcinek 2762 - wtorek, 21.02.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Klemens w 2762 odcinku "Barw szczęścia" uda się do stadniny, by ostrzec Rawiczów. Adwokat od lat kocha się w pięknej Zwoleńskiej, ale ona od zawsze traktuje go jako kolegę oraz wroga na sali sądowej, kiedy walczą po dwóch stronach barykady. W 2762 odcinku "Barw szczęścia" Klemens usłyszy o sprawie pewnego konia, którego sprzedaż przyniosła Józefinie niemałe kłopoty. Seniorka sprzedała konia kupcowi, który zarzuci jej, że ukryła wadę zdrowotną zwierzęcia, ale matka Cezarego będzie usilnie twierdzić, że uszczerbek na zdrowiu zdarzył się już podczas pobytu u nowego właściciela. Natalia przekaże Klemensowi wszystkie fakty, a on weźmie tę sprawę i pojedzie do stadniny. Nie umknie jego uwadze fakt, że ma możliwość osobiście poznać się z Cezarym i jego matką, a przecież doskonale wie, że Natalia jest z nimi bardzo blisko. Szkoda tylko, że Józefina nie jest tym faktem wielce zachwycona.

Klemens ostrzeże Józefinę w 2762 odcinku "Barw szczęścia"

Początkowo Józefina nieufnie spojrzy na adwokata z Warszawy, ale Klemens szybko ją do siebie przekona. Usłyszy, że klient seniorki nie chce zapłacić drugiej raty za konia, bo ubzdurał sobie, że sprzedano mu zwierzę z ukrytym uszczerbkiem na zdrowiu. - Zapłaci - oznajmi Klemens w 2762 odcinku "Barw szczęścia", pewny siebie jak nigdy. - A skąd pan wie? - zapyta się podejrzliwie Józefina. - Bo to sprawdziłem i ma z czego - uśmiechnie się adwokat, a kiedy wróci do biura Natalii, kupi jej kwiaty i podziękuje za sprawę Józefiny. - Poszło fantastycznie! Po pierwsze, sprawa jest ciekawa, po drugie, poznaję nowe środowisko koniarzy i po trzecie klientka zrobiła na mnie świetne wrażenie. Świetna babka, wie czego chce, rewelacja - zachwyci się Klemens, co nie umknie uwadze Natalii, dla której Józefina jest raczej średnio przychylna. 

Klemens powoli zacznie się orientować, że Natalia jest blisko z Cezarym. Nie pozwoli, by stała jej się krzywda. Zdradzamy, że niebawem w "Barwach szczęścia" prawnik wyzna swe uczucia Zwoleńskiej, a ona znów potwierdzi, że to tylko przyjaźń. Adwokat wykorzysta znajomość z Józefiną i jej synem, by czuwać nad sprawą romansu Natalii i Rawicza. 

Barwy szczęścia. Cezary wreszcie przyzna się Natalii, co go łączy z Sofią
Najnowsze