Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2759: Jowita zniszczy Kornela! Zemści się na ojcu za swoje nieszczęścia - ZDJĘCIA

2023-01-30 20:01

W 2759 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Jowita (Magdalena Żak) wprowadzi w życie plan zniszczenia własnego ojca, Kornela Jezierskiego (Jakub Bohosiewicz)! Tuż po tym jak wyjdzie z więzienia, stanie twarzą w twarz z ojcem, którego obwini o wszystkie swoje nieszczęścia. Ale przed Kornelem odegra rolę córki, która nie chce zemsty. Bez większego trudu w 2759 odcinku "Barw szczęścia" namówi Kornela na kolejny ryzykowny biznes. Podstępem nakłoni Jezierskiego, żeby zainwestował pieniądze, które ukradł mafii. Kornel nie domyśli się, że Jowita kłamie w żywe oczy,żeby go okraść i zniszczyć. Czy jej się uda? Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2759 - czwartek, 16.02.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Jowita na wolności w 2759 odcinku "Barw szczęścia" zmierzy się z własnym ojcem. Przez Kornela wiele miesięcy spędziła za kratkami, oskarżona o zabójstwo, którego nie popełniła. Ojciec Jowity zwiał za granicę, zabrał cały majątek rodziny i nie chciał nawet zapłacić kaucji za córkę. Po odnalezieniu Kornela, do którego przyczyni się śledztwo Celiny (Orina Krajewska), Jowita odkryje, że Jezierski żyje beztrosko u boku kolejnej, młodszej kochanki Kariny (Marta Sutor), że podaje się za bezdzietnego wdowca!

Pierwszym etapem zemsty Jowity już w 2757 odcinku "Barw szczęścia" będzie zrujnowanie związku Kornela. Dlatego Jowita uświadomi Karinie kim naprawdę jest Jezierski i jak wystawił całą rodzinę.

Porzucony Kornel w 2759 odcinku "Barw szczęścia" stanie się dla Jowity jeszcze łatwiejszym celem. Bez większego trudu okłamie ojca, że ma pomysł na kolejny świetny, bardzo dochodowy biznes. Zapewni go też, że nie żywi do niego urazy i nie chce zemsty. Nieopatrzenie Kornel wyjawi Jowicie, gdzie ukrył skradzione mafii pieniądze. Nie będzie nawet podejrzewał, że Jowita chce mu odebrać wszystko, zbliżyć się do niego, żeby ostatecznie zniszczyć, odegrać się za to, co Kornel zrobił jej i reszcie rodziny.

Barwy szczęścia. Patryk po tragedii u Pyrków będzie z Agatą. Stęskni się nie tylko za nią
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze