Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2758: Kornel uśmierci rodzinę! Wmówi nowej kochance, że Sławka nie żyje, a dzieci nie istnieją - ZDJĘCIA

2023-01-31 9:13

Jowita (Magdalena Żak) w 2758 odcinku "Barw szczęścia" dowie się, że jej własny ojciec się do niej nie przyznaje! Kornel (Jakub Bohosiewicz) zwariuje na punkcie nowej kochanki i uśmierci w jej oczach rodzinę! Piękna Karina (Marta Sutor) nie będzie wiedziała o rodzinie ukochanego, który uśmierci Sławkę (Ewelina Serafin), a o istnieniu Jowity i Patryka (Konrad Skolimowski) nie piśnie słowem. Wściekła Jowita w 2758 odcinku "Barw szczęścia" wyjaśni Karinie, że jej ojciec to oszust i krętacz, a ona powinna trzymać się od niego z daleka.

"Barwy szczęścia" odcinek 2758 - środa, 15.02.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2758 odcinku "Barw szczęścia" Jowita spotka się z Kariną, nową kochanką Kornela. Jezierska ma ogromne pretensje do ojca, który poniekąd przyczynił się do tego, że została oskarżona o zabójstwo Prota (Andrzej Michalski), bo przecież to jego wciąganie w "lewe" interesy sprowadziło na rodzinę zainteresowanie mafii. Kiedy pojawiły się kłopoty, Kornel niby postarał się pomóc, ale większość czasu przesiedział w ukryciu, pewnie dlatego, że zwyczajnie się bał. Jowita nie daruje mu zostawienia jej w najgorszej sytuacji i sprowadzenia na całą rodzinę niebezpieczeństwa, które doprowadziło do śmierci kolegi. Poprosi Celinę (Oriana Krajewska) o pomoc i szybko okaże się, że Kornel przebywa w Warszawie. 

Jowita spotka się w 2758 odcinku "Barw szczęścia" z kochanką Kornela

Jowita z pomocą Celiny uzyska informację, jakoby ojciec znajdował się na terenie Warszawy. Jak podaje portal światseriali.interia.pl, Jowita osobiście spotka się z niejaką Kariną, kochanką ojca i wygarnie jej, jakim cwaniakiem i oszustem jest Kornel. Na spotkaniu wyjdzie na jaw, że bezczelny mężczyzna uśmiercił własną rodzinę! Karina nie będzie miała bowiem pojęcia o istnieniu Jowity i Patryka, a za to Sławkę będzie uważała za martwą...

- Mówił, że jest bezdzietnym wdowcem - cytuje Kariny portal światseriali.interia.pl. - Uśmiercił mamę... To w jego stylu - powie niezbyt zaskoczona Jezierska w 2758 odcinku "Barw szczęścia" i zacznie objaśniać, że jej ojciec to oszust. - Naraził się bardzo niebezpiecznym ludziom. Chcą odzyskać to, co przez niego stracili. To tylko kwestia czasu, że i oni trafią na twój ślad - wypali Jowita i doprowadzi do tego, by Karina zadzwoniła do jej ojca, który stawi się na miejscu chwilę później. - Niech tu przyjedzie - zażąda.

Jowita i Kornel z "Barw szczęścia" spotkają się pierwszy raz od wyjścia z więzienia Jezierskiej 

- Tęskniłeś? - zapyta ironicznie Jowita, kiedy stanie z Kornelem twarzą w twarz. Ojciec nie bardzo będzie wiedział, jak wyjaśnić zaistniałą sytuację, ale w swoim stylu spróbuje przegadać córkę i przekabacić na swoją stronę. Jowita jednak się tak łatwo nie da. W 2758 odcinku "Barw szczęścia" dziewczyna zapowie mu wojnę. Stwierdzi, że zemści się za wszystko, co nawyprawiał ojciec. 

Barwy szczęścia. Patryk po tragedii u Pyrków będzie z Agatą. Stęskni się nie tylko za nią
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze