Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2758: Kornel ścigany przez mafię! Jowita dobierze się do jego kochanki

W 2758 odcinku "Barw szczęścia" Jowita (Magdalena Żak) ustali, że jej podły ojciec jest ścigany przez mafię! Okaże się, że Jezierski (Jakub Bohosiewicz) ukradł wielkie pieniądze mafiozom i szczęśliwie wije sobie gniazdko z kolejną kochanką. Ale Jowita nie daruje Kornelowi krzywd, które wyrządził jej i rodzinie i w 2758 odcinku "Barw szczęścia" dobierze się do nowej wybranki tatusia, aby zrealizować zemstę.

"Barwy szczęścia" odcinek 2758 - środa, 15.02.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Jowita w 2758 odcinku "Barw szczęścia" przygotuje staranny plan zemsty do zemsty na ojcu. Młoda Jezierka ogłosi wszem i wobec, że wyjedzie na krótki urlop, ale tak naprawdę już zacznie realizację swojego spisku. Czy rzeczywiście Kornel jest ścigany przez mafię, jak zapewno Jowita jego nową kochankę (Marta Sutor)?

Zamiast urlopu Jowita w 2758 odcinku "Barw szczęścia" poprosi Celinę (Orina Krajewska), aby pomogła jej odszukać Kornela. O niczym córka nie opowie Sławce (Ewelina Serafin)... Na efekty działań młodej Jezierskiej nie trzeba będzie długo czekać.

Jowita w 2758 odcinku "Barw szczęścia" skontaktuje się z nową kochanką ojca. Okazuje się, że Karina pracuje jako kelnerka, więc dostęp do niej będzie "pestką" dla doświadczonej w różnych bojach Jezierskiej. I to właśnie podczas zaaranżowanego przez Jowitę spotkania "wyzna" Karinie, że Kornel jest ścigany przez mafię! Kochanka oczywiście zgodzi się z nią współpracować "dla dobra" swojego kochanka...

To właśnie Karina w 2758 odcinku "Barw szczęścia" zorganizuje spotkanie ojca z córką i Jowita po raz pierwszy po opuszczeniu więzienia stanie z nim twarzą w twarz. Jowita powie Kornelowi, że w ogóle nie ma zamiaru się mścić... I od razu namówi go na inwestycję pieniędzy, ukradzionej mafii w kolejny ryzykowny biznes! 

Kto pierwszy w "Barwach szczęścia" zniszczy Kornela - mafia, czy jego własna córka?

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2759: Dziwny trójkąt Natalii, Cezarego i Sofii. Zwoleńska zawalczy z byłą narzeczoną Rawicza? - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Renata nie wytrzyma dłużej z Kodurem. Tylko terapia może mu pomóc
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany