Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2757: Borys rozprawi się z Kuczmą! Odczepi się od Grzelaków raz na zawsze? - ZDJĘCIA

2023-02-14 20:05

W 2757 odcinku "Barw szczęścia" (emisja we wtorek 14.02.2023 o 20.10 w TVP2) Kuczma (Arkadiusz Nader) wyjdzie z więzienia i uda się wprost do sklepu Grzelaków, aby "podziękować" Aldonie (Elżbieta Romanowska) za to, że wydała go policji. Podły sąsiad już na wstępie zaatakuje żonę Borysa (Jakub Wieczorek) i zacznie żądać od niej zadośćuczynienia za wyrządzone krzywdy. W 2757 odcinku "Barw szczęścia" Grzelakowie będą zdumieni zachowaniem Kuczmy, który stanie się jeszcze bardziej bezczelny i zacznie wyciągać na wierzch brudy z przeszłości Borysa, czym wyprowadzi męża Aldony z równowagi! Tym razem już mu nie odpuści! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2757 - wtorek, 14.02.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2757 odcinku "Barw szczęścia" Kuczma opuści areszt, do którego trafił po złożeniu zeznań w sprawie śmierci Prota (Andrzej Michalski). Sąsiad Grzelaków jako główny świadek zdarzenia potwierdził, niewinność Jowity (Magdalena Żak) i zdradził, że za morderstwem Laskowskiego stali ludzie Bondy (Maciej Kosmala) w porozumieniu z Biniem (Adam Stępnicki). Jednak w trakcie składania zeznań Kodur (Oskar Stoczyński) wyciągnął z Kuczmy nieco więcej i dowiedział się o jego przestępstwach, za które sąsiadowi Grzelaków przyszło odpowiedzieć. W 2757 odcinku "Barw szczęścia" Kuczma już wyjdzie z więzienia i oczywiście od razu uda się do sklepu Grzelaków, aby zemścić się na Aldonie za to, że wydała go policji!

W 2757 odcinku "Barw szczęścia" Kuczma już na wstępie zacznie robić Aldonie wymówki i zażąda od niej zadośćuczynienia za wyrządzone krzywdy, jednak Borys stanowczo uzna, że nie są mu nic winni!

- Czego pan od nas chce panie Kuczma? - zapyta otwarcie Borys.

- Chyba należy mi się jakieś zadośćuczynienie za te niespodziewane wczasy, które zafundowała mi pani Aldonka - stwierdzi Kuczma.

- Pana miejsce jest za kratkami. Pan dobrze o tym wie - przypomni mu.

Wtedy w 2757 odcinku "Barw szczęścia" Kuczma przystąpi do kontrataku i zacznie wypominać nieciekawą przeszłość Borysa, czym już powoli wyprowadzi go z równowagi. Oczywiście, wtedy w obronie męża stanie Aldona i przypomni sąsiadowi, że sam nie jest święty, ale to nie powstrzyma podłego Kuczmy!

- Przyganiał kocioł garnkowi. Pan podobno też siedział w więzieniu i to nie za niewinność jak ja - wytknie mu.

- Przeciąga pan strunę panie Kuczma - powie stanowczo Grzelak.

- Komisarz mówił, że pan też ma swoje za uszami - wtrąci Aldona.

- No może i mam. Za to w brzuchu mam pusto na pewno. To co znajdzie się coś dla mnie w ramach rekompensaty? Czy już w ogóle serca nie macie? - Kuczma nie odpuści.

Wówczas w 2757 odcinku "Barw szczęścia" Borys wyciągnie do Kuczmy pomocną rękę i zaproponuje mu pracę na magazynie, ale oczywiście sąsiad Grzelaków nie będzie pałał się do pracy i wymiga się zmęczeniem. W tym momencie cierpliwość męża Aldony już się skończy i postanowi wyrzucić go ze sklepu!

- Ja mam mnóstwo roboty na magazynie. Znajdzie się coś dla pana i na pewno się dogadamy - uśmiechnie się Grzelak.

- Panie Borysie, na razie ja pracy nie szukam. Na razie ja muszę odpocząć po ciężkich przeżyciach w areszcie - wytłumaczy się Kuczma.

- Rozumiem, to w takim razie na razie ja mam dla pana witaminy, minerały, węglowodany. O proszę może zbyt ekskluzywne dla pana białko. Smacznego - wręczy mu produkty, po czym pozbędzie się go ze sklepu.

Chwilę później w 2757 odcinku "Barw szczęścia" Kuczma zacznie zajadać się smakołykami ze sklepu Grzelaków i odkryje, że chcieli go otruć! Podły sąsiad zwróci uwagę, że podarowali mu spleśniały ser i nie da sobie wytłumaczyć, że jest to ser pleśniowy. Wówczas Kuczma złoży reklamację Aleksowi (Hubert Wiatrowski) i zniknie i miejmy nadzieję, że już na zawsze!

Barwy szczęścia. Aldona nie zajdzie w ciążę. Oskarży Borysa o pijaństwo i nie będzie dziecka
Najnowsze