Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2747: Patryk nie wróci do odmienionej Agaty! Wybierze Oliwkę - ZDJĘCIA

2023-01-16 21:28

W 2747 odcinku "Barw szczęścia" Agata (Natalia Zambrzycka) zjawi się u Patryka (Konrad Skolimowski), aby podziękować mu za wsparcie po zaginięciu Klary (Olga Jankowska). Przy okazji Pyrka przeprosi Jezierskiego, że nie zachowała się podobnie po aresztowaniu Jowity. Wówczas w 2747 odcinku "Barw szczęścia" między byłymi kochankami znów zacznie iskrzyć, co nie ujdzie uwadze Justina (Jasper Sołtysiewicz). Skotnicki zacznie podpuszczać swojego przyjaciela, ale on otwarcie mu zapowie, żeby nie próbował swoich sztuczek, bo nie wróci do Agaty i zostanie przy Oliwce (Wiktoria Gąsiewska)! Zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2747 - wtorek, 31.01.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2747 odcinku "Barw szczęścia" między Agatą a Patrykiem znów zacznie iskrzyć i szybko okaże się, że ich uczucia wciąż są żywe. Jezierski nie będzie w stanie zostawić Pyrków w obliczu straszliwej tragedii, spowodowanej porwaniem Klary przed gwałciciela Bartosza (Artur Bocheński) i zjawi się w domu byłych współlokatorów, aby podnieść ich na duchu. Szczególnie, że doskonale będzie wiedział, co mogą odczuwać, gdyż po porwaniu przez Bondę (Maciej Kosmala) i aresztowaniu Jowity towarzyszyły mu dokładnie takie same emocje. W 2746 odcinku "Barw szczęścia" Patryk zacznie wspierać Agatę i Huberta (Marek Molak), którzy już będą odchodzić od zmysłów, a także zajmie się Marysią (Nina Szumowska), aby ich odciążyć. Na szczęście, Klarę uda się odnaleźć, w związku z czym Agata będzie miała spory dług wdzięczności względem byłego partnera!

W 2747 odcinku "Barw szczęścia" Agata zjawi się w mieszkaniu Patryka i szczerze podziękuje mu za pomoc i wsparcie, jakiego udzielił im po porwaniu Pyrki. Oczywiście, dla Jezierskiego będzie to odruch bezwarunkowy, przez co Pyrkę zaczną dręczyć wyrzuty sumienia. Dopiero wtedy jak podaje swiatseriali.interia.pl zda sobie sprawę, że sama zachowała się okropnie, gdyż nie okazała mu szczególnego wsparcia po aresztowaniu Jowity, mimo iż działo się to jak jeszcze byli razem, a Jezierski potrafił pomóc im nawet po rozstaniu. W 2747 odcinku "Barw szczęścia" Pyrka zacznie go przepraszać i wówczas między byłymi kochankami znów zrobi się gorąco. Do tego stopnia, że Agata zacznie zastanawiać się, czy nie powinna zawalczyć o Patryka!

W 2747 odcinku "Barw szczęścia" świadkiem rozmowy Agaty i Patryka zostanie Justin. Oczywiście, uwadze Skotnickiego nie ujdzie, że byli narzeczeni ewidentnie mają się ku sobie i zacznie o to suszyć głowę swojemu przyjacielowi, aby w ten sposób podpuścić go, aby zostawił Oliwkę i wrócił do odmienionej Agaty!

- Chyba wciąż was do siebie ciągnie... Nie powiesz mi, że Agata nie robi na tobie wrażenia - zacznie Justin.

- No... nie powiem - przyzna Patryk, a na sugestie Skotnickiego, że przeszła niezwykłą metamorfozę zareaguje równie pozytywnie - Zmieniła się... Mnie się zawsze podobała. Ale teraz po prostu dobrze mi się z nią rozmawia. Na ludzie, bez spiny...

Wtedy w 2747 odcinku "Barw szczęścia" Justin otwarcie zapyta Patryka, czy planuje wrócić do byłej narzeczonej, ale Jezierski da mu jasno do zrozumienia, że Pyrka to już zamknięty temat i jej zmiana nie ma tutaj nic do rzeczy!

- Nie kombinuj. Nic z tego nie będzie... Jestem teraz z Oliwką, więc odpuść - powie stanowczo.

Barwy szczęścia, odcin3k 2731, ZWIASTUN. Agata wpadnie na pocałunek Patryka z Oliwką! Pierwsza noc Renaty z Kodurem
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze