Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2746: Ostre starcie Natalii z matką kochanka milionera! Ta miłość nie ma szans? - ZDJĘCIA

O tym, że Natalia w "Barwach szczęścia" spotka na swojej drodze nowego kochanka Cezarego (Maurycy Opaliński), który okaże się milionerem pisaliśmy jako pierwsi. Przeznaczeniu nieco pomoże Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska), która uknuje cały spisek, aby spiknąć ze sobą swoją córkę (Maria Dejmek) i syna nowej znajomej, Józefiny (Elżbieta Jarosik). Niestety, właśnie obecność matek w tym romansie, może szybko rzecz zakończyć. W 2746 odcinku "Barw szczęścia" dojdzie do ostrego starcia Natalii z panią Rawicz! Co na to Cezary? Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2746 - poniedziałek, 30.01.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2746 odcinku "Barw szczęścia" dojdzie do konfrontacji Natalii z matką nowego kochanka. Na jaw wyjdą wszystkie kłamstwa i intryga Małgorzaty i być może prawdziwe uczucie, jaki połączy Zwoleńską z Cezarym, nie przetrwa tej próby. Co sobie powiedzą Józefina i Natalia? Na ZDJĘCIACH widać, że będzie ostro!

Nową miłość Natalia pozna w 2742 odcinku "Barw szczęścia". O tym, że będzie to będzie to młody, przystojny milioner pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ. Kiedy Zwoleńska, początkowo niechętna spiskom matki, zacznie wzdychać do Cezarego, wtedy w sprawy romansu syna włączy się jego mamusia... Jak zakończy się starcie kobiet życia młodego Rawicza w 2746 odcinku serialu?

Zapewne Natalia w 2746 odcinku "Barw szczęścia" będzie zmuszona tłumaczyć się za grzechy Małgorzaty. Cezarego nie widać podczas tej dyskusji, więc być może zniknie z "linii ognia" kochanki i matki. Czy właśnie rodząca się miłość prawniczki i milionera przetrwa tę próbę przekonamy się śledząc ich wątek w TVP2.   

Zobacz też: Barwy szczęścia, odcinek 2732: Ostre sceny Oliwki i Patryka. Zamydli jej oczy, a nie odgoni się od Eweliny - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcin3k 2731, ZWIASTUN. Agata wpadnie na pocałunek Patryka z Oliwką! Pierwsza noc Renaty z Kodurem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze