Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2742: Nowy kochanek Natalii to milioner! Kiedy kłamstwa wyjdą na jaw czar pryśnie - ZDJĘCIA

2023-01-08 15:28

W 2742 odcinku "Barw szczęścia" Natalia (Maria Dejmek) pozna swojego nowego kochanka! Sprawę zaaranżuje Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska), a aby osiągnąć skutek, wykorzysta do tego nawet małą Leę (Lena Sobota). Opłaci się - mecenas Zwoleńska wpadnie w oko młodszemu Cezaremu Rawiczowi (Marcel Opaliński), a on znajdzie sposób, aby ją zauroczyć. I wszystko byłoby pięknie, gdyby nie kłamstwa, które szybko wyjdą na jaw. Kiedy w sprawę romansu syna z prawniczką w "Barwach szczęścia" włączy się matka oblubieńca, Józefina Rawicz (Elżbieta Jarosik) szczęście może prysnąć jak bańka mydlana w ułamku sekundy! Zobacz jak wygląda nowy kochanek Natalii w GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2742 - wtorek, 24.01.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2742 odcinku "Barw szczęścia" Małgorzata zorganizuje wyjazd do stadniny swoich nowych znajomych. Jerzy (Bronisław Wrocławski) od razu odmówi udziału w tej "szopce", ale Natalia da się namówić ze względu na naukę jazdy na koniach dla małej Lei. Na miejscu spotka ją wielka niespodzianka, czyli nieziemsko przystojny Cezary, który w dodatku jest prawdziwym milionerem! 

- Nie będę z siebie robił pajaca, żeby firmować przed Rawiczową twoje oszustwa - postawi się Jerzy w 2742 odcinku "Barw szczęścia", gdy Małgorzata zaproponuje mu wizytę w stadninie.

- Tam na pewno są jakieś kucyki. Weźmiemy lekcję... Musisz z nami pojechać - Lea w końcu da się namówić, zwłaszcza kiedy babcie zwróci uwagę jej matce, że nie powinno się odmawiać dziecku relaksu na świeżym powietrzu.

Na miejscu w  2742 odcinku "Barw szczęścia" szybko wyjdzie na jaw, że Małgorzata już "zrobiła grunt" pod wizytę córki. Józefina Rawicz będzie się rozpływać w zachwytach na widok Natalii. Niestety do czasu...

- Wybitna prawniczka, jak z dumą mówi o pani mama - powita Zwoleńską Józefina.

- Witam panie - tak przywita się olśniewający syn Józefiny, Cezary. .

Natalii w 2742 odcinku "Barw szczęścia" bardzo spodoba się, że Cezary natychmiast nawiązał świetny kontakt z Leą i okazał się znakomitym nauczycielem jeździectwa.

- Panią też mogę nauczyć - zaproponuje Rawicz.

- Wystarczy mi, że Lea jedzie na kucyku. Już to mnie wystarczająco stresuje - odmówi Zwoleńska, ale Cezary nie da się jej spławić.

- Mam wierzchowca w sam raz dla pani - Cezary przysunie się do Natalii blisko.

Małgorzata ostatecznie będzie zachwycona w 2742 odcinku "Barw szczęścia", kiedy Natalia przyjmie ofertę Rawicza. Zwoleńska umówi się z milionerem na kolejne spotkanie oraz lekcję jazdy konnej. Natalia spojrzy jej prosto w oczy i stanowczym tonem zakomunikuje, że nie szuka męża.

Jak informuje swiatseriali.interia.pl między Natalią a Cezarym w "Barwach szczęścia" wybuchną gorąca namiętność i uczucie! Ale nie wszyscy będą z tego powodu zachwyceni. Gdy na jaw wyjdą kłamstwa Małgorzaty, Józefina zakaże synowi widywać się ze Zwoleńską... 

Zobacz też: Barwy szczęścia, odcinek 2743: Ciężka choroba Marysi po wyjeździe Klary! Mała Pyrka nie poradzi sobie bez matki - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2730: Dramatyczny powrót Anity! Kasia oskarży ją o najgorsze
Najnowsze