Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2746: Bartosz porwie Klarę! Policja dokona zaskakującego odkrycia w mieszkaniu gwałciciela – ZDJĘCIA

2023-01-12 13:01

W 2746 odcinku "Barw szczęścia" (emisja w poniedziałek 30.01.2023 o 20.10 w TVP2) okaże się, że to Bartosz (Artur Bocheński) porwał Klarę (Olga Jankowska), dzięki czemu potwierdzą się najgorsze przypuszczenia Huberta (Marek Molak)! Myśliński zjawi się na lotnisku w dniu wylotu Pyrki do USA i po pożegnaniu pisarki z rodziną ruszy w ślad za nią i uprowadzi swoją ofiarę! W 2746 odcinku "Barw szczęścia" policja wparuje do mieszkania Myślińskiego, w którym dokona przerażającego odkrycia i natychmiast skontaktuje się ze swoimi amerykańskimi odpowiednikami! Funkcjonariusze od razu przystąpią do akcji, ale czy uda im się odnaleźć Klarę? Sprawdźcie, co już wiemy i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2746 - poniedziałek, 30.01.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2746 odcinku "Barw szczęścia" spełni się najgorszy sen Huberta, gdy wyjdzie na jaw, że to faktycznie Bartosz uprowadził Klarę! Przypomnijmy, że ślad po Pyrce zaginie tuż po pożegnaniu na lotnisku z bliskimi. Hubert i Marysia (Nina Szumowska) osobiście eskortują Klarę do samolotu, ale nie będą świadomi, że z ukrycia obserwuje ich również Bartosz, który zdąży dowiedzieć się o wielkim sukcesie Pyrki i jej wyjeździe do USA. Myśliński nie będzie mógł pogodzić się z tym, że pisarka odrzuciła jego uczucia, a także odsunęła go od pracy nie tylko nad swoją książką, ale i w całym wydawnictwie i postanowi się zemścić. Redaktor nie pogodzi się z tym, że Klara otrzymała szansę współpracy przy tworzeniu scenariusza filmowego na podstawie "Dwunastu westchnień Emilii", dlatego porwie Pyrkę, aby do tego nie dopuścić, a wszystko okaże się w 2746 odcinku "Barw szczęścia"!

W 2746 odcinku "Barw szczęścia" Bartosz zgłosi Kodurowi (Oskar Stoczyński), że za porwaniem Klary może stać Bartosz! Wszystko przez to, że po przylocie Pyrki do USA ślad po niej zaginie i nie będzie mógł się z nią skontaktować nie tylko jej mąż, ale również amerykańscy producenci, którzy potwierdzą, że pisarka nie dotarła na miejsce. Wówczas Pyrka poprosi o pomoc Tomasza Kępskiego (Jakub Sokołowski), który po powrocie do USA wspólnie z policją wybierze się do mieszkania Klary, ale również i tam jej nie zastanie. Wtedy Hubert nie będzie miał już żadnych wątpliwości, że w zniknięciu żony z pewnością maczał palce Bartosz, co niestety potwierdzi się w 2746 odcinku "Barw szczęścia", gdy jak podaje swiatseriali.interia.pl Jarecki (Maciej Mikołajczyk) odkryje, że Myśliński również zniknął.

- Klara pojechała do Los Angeles, do pracy i urwał się z nią kontakt. Nikt nic nie wie, ani współpracownicy, ani sąsiedzi. W domu jej nie ma... On molestował moją żonę. Nie zgłosiliśmy sprawy, ale tego gościa dyscyplinarnie zwolniono z pracy. Mógł pojechać za Klarą - zdradzi Kodurowi, który natychmiast uda się ze swoją ekipą do mieszkania Myślińskiego, w którym dokonają przerażającego odkrycia!

W 2746 odcinku "Barw szczęścia" funkcjonariusze znajdą w mieszkaniu Bartosza mnóstwo dowodów na to, że już od dawna szykował się do porwania pisarki. Chwilę później Kodur zjawi się już w domu Pyrków, aby poinformować ich o najnowszych wieściach i podjętych z ich strony krokach. Wówczas potwierdzą się najgorsze przypuszczenia Huberta, który zacznie umierać ze strachu o życie żony, znającej się w rękach nieobliczalnego gwałciciela...

- Niestety, miał pan rację. Dotarłem do listy pasażerów lotu, którym do Los Angeles podróżowała pańska żona... - zacznie, po czym doda, że na liście widniało również nazwisko Myślińskiego - Jesteśmy w kontakcie z kalifornijską policją. Dostaliśmy dane z logowania telefonu pańskiej żony. Ostatnie miało miejsce dwa dni temu w okolicach miasta San Clemente, około półtorej godziny drogi na południe od Los Angeles...

- Czyli w stronę Meksyku - westchnie Hubert.

W 2746 odcinku "Barw szczęścia" Kodur natychmiast poinformują o sprawie amerykańskie służby, które od razu przystąpią do akcji. Funkcjonariuszom, z pomocą Kępskiego, uda się wytropić samochód, który Myśliński wypożyczy na lotnisku i podążą jego śladem. W tym samym czasie Agata (Natalia Zambrzycka) zacznie pocieszać załamanego Huberta i zapewniać go, że policji na pewno uda się odnaleźć Klarę. Zdradzamy, że wcale się nie pomyli, bo funkcjonariuszom faktycznie uda się schwytać Bartosza i odnaleźć Pyrkę całą i zdrową!

- Znajdą go. I Klarę, zobaczysz. Tutaj działa Kodur i jego ekipa, współpracują ze Stanami, zobaczysz, że go namierzą i złapią. To nie jest zawodowy kryminalista... Masz tam Iwonę i Tomasza, oboje się zaangażowali, a sprawą zajmują się zawodowcy, po obu stronach oceanu. Nic więcej nie możesz zrobić - wyjaśni mu Agata.

Barwy szczęścia. Dramat w domu Pyrków! Hubert i Agata dostaną straszne wieści o Marku. Wkroczy policja
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze