Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2745: Dominika dokona przerażającego odkrycia o Kodurze! To wpłynie na jego związek z Renatą

2023-01-07 21:14

W 2745 odcinku "Barw szczęścia" (emisja w piątek 27.01.2022 o 20.10 w TVP2) Dominika (Karolina Chapko) pozna tajemnicę Kodura (Oskar Stoczyński). Renata (Oskar Stoczyński) opowie przyjaciółce o zmarłej narzeczonej Marcina, której zdjęcie odkryje w jego rzeczach na barce, a następnie przyłapie ukochanego przy jej nagrobku na cmentarzu. W 2745 odcinku "Barw szczęścia" wyjdą na jaw dramatyczne okoliczności śmierci kobiety, które natychmiast zapalą u Dominiki czerwoną lampkę! Kelnerka postanowi ostrzec swoją przyjaciółkę przed Marcinem! Koniecznie poznajcie szczegóły!

"Barwy szczęścia" odcinek 2745 - piątek, 27.01.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2745 odcinku "Barw szczęścia" związek Renaty i Kodura stanie pod dużym znakiem zapytania. Co prawda, kelnerka będzie coraz bardziej zauroczona przystojnym inspektorem, a po upojnej nocy z Marcinem i szczerej rozmowie z Dominiką przestanie mieć już jakiekolwiek wyrzuty sumienia wobec zakochanego Damiana (Michał Lesień-Głowacki), którego ponownie odtrąci dla innego mężczyzny, co znów okaże się dużym błędem! Wówczas kelnerka wpadnie po uszy i w końcu przestanie tłumić swoje emocje i pragnienia, ale bliższa chęć poznania ukochanego wcale nie skończy się dla niej dobrze, bo w 2742 odcinku "Barw szczęścia" Renata odkryje, że Marcin nie był z nią do końca szczery i oszukał ją niczym Romanowski (Maciej Jachowski)!

W 2742 odcinku "Barw szczęścia" Renata postanowi nieco bliżej poznać Marcina i zacznie mu zadawać prywatne pytania, ale Kodur nie będzie miał ochoty opowiadać o sobie. Inspektor wyjaśni kelnerce, że ma dużo pracy, ale wcale nie uda się na komisariat tylko na cmentarz, aby odwiedzić grób kobiety, której zdjęcie Renata odnajdzie w jego rzeczach na barce. Wówczas kelnerka pozna największą tajemnicę Marcina, a w 2745 odcinku "Barw szczęścia" postanowi podzielić się nią z Dominiką. Renata zdradzi przyjaciółce, że wspomniana kobieta to była narzeczona Kodura, o której śmierć najpewniej obwinia się inspektor. Wszystko przez to, że ukochana Marcina zginęła w tragicznym wypadku samochodowym, do którego doszło po kłótni narzeczonych o wyjazd inspektora na misję do Kosowa!

Słowa Renaty w 2745 odcinku "Barw szczęścia" aż zszokują Dominikę, u której od razu zapali się czerwona lampka. Wówczas kelnerka zrozumie, że Marcin traktuje pracę jako świętość i nie umie odpuszczać nawet, gdy w grę wchodzi druga połówka. Narzeczona Sebastiana (Marek Krupski) natychmiast postanowi ostrzec Renatę, że również i w ich przypadku może być podobnie i Kodur może stawiać pracę nad ich związek! Jak na przestrogę Dominiki w 2745 odcinku "Barw szczęścia" zareaguje zauroczona Renata? Czy odpuści sobie związek z inspektorem, a może spróbuje zaryzykować, licząc na to, że Marcin się zmieni? Tego dowiemy się już niebawem!

Barwy szczęścia. Pierwsza randka Renaty i Kodura! Zabierze ją w zaskakujące miejsce
Najnowsze