Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2739: Namiętna randka Żabci i Vincenzo! Wręczy jej wyjątkowy prezent - ZDJĘCIA

2023-01-05 13:08

W 2739 odcinku „Barw szczęścia” (emisja w czwartek 19.01.2022 o 20.10 w TVP2) Vincenzo (Alessandro Curti) kompletnie oszaleje na punkcie Żabci (Hanna Klepacka), która rozkocha go w sobie bez pamięci. Sycylijczyk będzie widział w Ani kobietę swojego życia, ale żeby utwierdzić się w swojej decyzji postanowi zabrać ukochaną w podróż, w czasie której jeszcze lepiej będą mogli się poznać. W 2739 odcinku „Barw szczęścia” Vincenzo zaplanuje na trasie jeden przystanek i zaprosi Żabcię na wyjątkową randkę, podczas której oboje dadzą się ponieść namiętności za sprawą niespodzianki, jaką przygotował Sycylijczyk! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2739 - czwartek, 19.01.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2739 odcinku „Barw szczęścia” związek Żabci i Vincenzo będzie rozkwitał, a cierpliwość Sycylijczyka wreszcie popłaci! Przypomnijmy, że wspólnik Kasi (Katarzyna Glinka) już dawno zakochał się w Ani, jednak kelnerka nie odwzajemniła jego uczuć i wybrała Damiana (Michał Lesień-Głowacki). Vincenzo przyjął decyzję ukochanej z godnością, ale wciąż czekał na swoją szansę, która na szczęście mu się przytrafiła. Ostatecznie, Żabcia rozstała się z Wójcikiem, gdy odkryła, że Damian wciąż kocha Renatę (Ania Mrozowska) i wtedy Vincenzo wkroczył do akcji i ponownie zaczął walczyć o jej serce, które w końcu udało mu się zdobyć. W 2739 odcinku „Barw szczęścia" Sycylijczyk będzie najszczęśliwszym mężczyzną na ziemi i tylko Kasi zdradzi, że odnalazł kobietę swojego życia, z którą pragnie stworzyć dom i mieć gromadkę dzieci!

W 2739 odcinku „Barw szczęścia" Vincenzo nie będzie miał jednak odwagi, aby powiedzieć o swoich planach ukochanej, ale wpadnie na zupełnie inny pomysł. Sycylijczyk postanowi utwierdzić się w swojej decyzji i zdecyduje się zabrać Żabcię w podróż życia, w czasie której jeszcze lepiej będzie mógł poznać ukochaną. Oczywiście, Ania w 2739 odcinku „Barw szczęścia" zgodzi się wyjechać z Sycylijczykiem, w związku z czym zakochani nie będą marnować czasu i od razu wsiądą do samochodu Vincenzo, który po drodze przygotuje dla Żabci wyjątkową niespodziankę i zatrzyma się w nietypowym miejscu!

- To nie jest przypadkowe miejsce - cytuje jej słowa swiatseriali.interia.pl.

- Przejrzałem całą trasę i zaznaczyłem najfajniejsze parkingi po drodze - uśmiechnie się Vincenzo.

Chwilę później w 2739 odcinku „Barw szczęścia" Sycylijczyk wyjmie z samochodu koc i kosz z włoskimi specjałami i zacznie rozkładać wszystko na pobliskiej polanie. Sielskość miejsca od razu udzieli się Żabci, która boso zacznie tańczyć do melodii z radia, a następnie padnie na trawę i zacznie dziękować Vincenzo za niezwykłą niespodziankę, jednak jeszcze nie będzie świadoma, że to nie wszystko, co dla niej przygotował!

- Dziękuję, że mnie zabrałeś ze sobą - wyzna wzruszona.

Wtedy w 2739 odcinku „Barw szczęścia" Vincenzo uklęknie obok Ani i poprosi ją, aby na chwilę zamknęła oczy. Żabcia będzie zaskoczona jego pomysłem, ale zgodzi się spełnić jego prośbę. Wówczas Sycylijczyk wyjmie z koszyka przepiękny wianek z kwiatów i założy go ukochanej na głowę, czym już całkowicie trafi w serce Żabci, która da się ponieść namiętności, rzuci się na swojego szefa i zacznie go całować!

- Nie sądziłam, że Włosi są aż tak romantyczni - przyzna poruszona.

Barwy szczęścia. Pierwsza randka Renaty i Kodura! Zabierze ją w zaskakujące miejsce
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze