Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2737: Okrutny ojciec Eweliny dorwie Ewę! Aleks stanie w obronie koleżanki - ZDJĘCIA

2023-01-17 21:26

Przerażony ojciec 14-letniej Eweliny (Amelia Listwoń) w 2737 odcinku "Barw szczęścia" odejdzie od zmysłów, bo nastolatka zniknie bez śladu. Markowski (Piotr Chys) nie pojmuje, że to on stanowi główny problem dziewczyny, która buntuje się przed jego nakazami i zakazami. Ukojenie chciała znaleźć w ramionach Patryka (Konrad Skolimowski), przez co nauczyciel ma spore problemy. W 2737 odcinku "Barw szczęścia" wściekły mężczyzna napadnie w szkolę na Ewę Gabriela Ziembicka), a na ratunek rzuci się Aleks (Hubert Wiatrowski).

"Barwy szczęścia" odcinek 2737 - wtorek, 17.01.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2737 odcinku "Barw szczęścia" Markowski wpadnie do szkoły w poszukiwaniu informacji o zaginionej Ewelinie. Mężczyzna oskarżył Patryka o próbę podrywu nastolatki, chociaż Jezierski i Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) tak naprawdę tylko zaopiekowali się dziewczyną po tym, jak się upiła. Markowski nie będzie chciał słuchać żadnych wyjaśnień i nie zauważy, że to jego postępowanie jest głównym problemem w komunikacji z córką.

- Ewa, widziałaś dzisiaj Ewelinę? Miałaś od niej jakieś wieści? - zacznie zdenerwowany Markowski, kiedy w 2737 odcinku "Barw szczęścia" zauważy Ewę w szkole. - Dzwoniła do ciebie? Wysłała ci jakąś wiadomość? - zapyta ostrzej mężczyzna, ale Ewa potwierdzi, że nie mogła skontaktować się z koleżanką. - Nie kryjesz jej? Mów prawdę! - krzyknie ojciec Eweliny i zacznie szarpać Ewę za rękę! Wszystkiemu przyjrzy się z boku Aleks i natychmiast zareaguje. - Co pan robi? Niech pan ją zostawi! - wrzaśnie chłopak. 

Patryk w 2737 odcinku "Barw szczęścia" dowie się o zaginięciu Eweliny

Markowski nie będzie wiedział, gdzie znajduje się jego córka. Podczas randki z Oliwką, Jezierski dostanie niepokojący telefon ze szkoły. Poinformują go, że 14-latki nigdzie nie ma, a przecież to w nim kocha się dziewczyna. Ewelina upiła się i sprawia problemy, ponieważ stara się zwrócić na siebie uwagę Patryka, w którym się podkochuje oraz ojca, który nie umie z nią rozmawiać.

Patryk postanowi pomóc szukać dziewczyny, co mocno zdziwi Oliwkę. Zbrowskiej od początku nie podoba się zażyłość dziewczyny z nauczycielem. - To chyba policja powinna jej szukać i rodzice, a nie ty - rzuci oschle Oliwka, po czym Patryk i tak postanowi zaangażować się w przygotowania. Ewa i Aleks także spróbują pomóc, bo skoro 14-latka była w stanie upić się w tak młodym wieku, nie wiadomo jeszcze, na co ją będzie stać tym razem. Markowski odejdzie od zmysłów. 

Barwy szczęścia, odcin3k 2731, ZWIASTUN. Agata wpadnie na pocałunek Patryka z Oliwką! Pierwsza noc Renaty z Kodurem
Najnowsze