Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2737: 14-letnia Ewelina ucieknie z domu! Po aferze ojca z Patrykiem nie będzie chciała go znać - ZDJĘCIA

2022-12-29 14:12

W 2737 odcinku "Barw szczęścia" (emisja we wtorek 17.01.2023 o 20.10 w TVP2) 14-letnia Ewelina (Amelia Listwoń) zniknie i przepadnie jak kamień w wodę! Po aferze, jaką jej ojciec nakręci w szkole w obecności Patryka (Konrad Skolimowski) i dyrektorki szkoły Gabrysi Niedzielskiej (Marta Juras) nastolatka ucieknie z domu i nie będzie odbierać telefonów. W 2737 odcinku "Barw szczęścia" Markowski (Piotr Chys) rozpocznie dramatyczne poszukiwania córki i zaatakuje jej najbliższych przyjaciół w szkole. Tyle, że również i oni nie będą wiedzieli, gdzie podziała się Ewelina! Poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2737 - wtorek, 17.01.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2737 odcinku "Barw szczęścia" Ewelina zniknie, a wszelki słuch po 14-latce zaginie! Nastolatka nie będzie mogła darować ojcu, że rozpętał w szkole straszliwą aferę, po tym jak dowiedział się o piciu alkoholu z kolegami z klasy, utracie przytomności i wspólnej nocy z Patrykiem w ich domu. Zdradzamy, że Markowski nie pozostawi tego bez echa i zjawi się w gabinecie Niedzielskiej, której doniesie o zachowaniu uczniów, a także niebezpiecznie bliskiej relacji jego córki z nauczycielem. Ojciec 14-latki i Patryk aż skoczą sobie do gardeł, przez co rozmowa z dyrektorką szkoły szybko zmieni się w ostrą kłótnię, w efekcie której Markowski przeniesie córkę do innej szkoły. W 2737 odcinku "Barw szczęścia" Ewelina nie będzie mogła pogodzić się z decyzją ojca i ucieknie z domu!

W 2737 odcinku "Barw szczęścia" Ewelina nie zniesie myśli, że mogłaby być oddzielona od Patryka, w którym zakochała się od pierwszego wejrzenia. Przystojny nauczyciel od razu wpadł jej w oko i robiła wszystko, aby zwrócić jego uwagę, a gdy w końcu jej się to udało, to wszystko miałoby się skończyć. 14-latka wcale nie będzie chciała zmieniać szkoły i to nie tylko ze względu na Jezierskiego, ale również przyjaciół Ewę (Gabriela Ziembicka) i Aleksa (Hubert Wiatrowski) i to właśnie ich w 2737 odcinku "Barw szczęścia" na szkolnym korytarzu zaatakuje Markowski! Ojciec Eweliny będzie pewny, że przyjaciele córki wiedzą, gdzie ukrywa się 14-latka i spróbuje zmusić ich, aby zdradzili mu jej kryjówkę.

Oczywiście, w 2737 odcinku "Barw szczęścia" ani Ewa, ani Aleks nie będą mieli pojęcia, gdzie ukryła się Ewelina, ale ten argument nie będzie przemawiał do jej ojca. Wzburzony Markowski aż rzuci się na Walawską i zacznie ją szarpać, ale Aleks natychmiast stanie w obronie przyjaciółki i go odciągnie. W 2737 odcinku "Barw szczęścia" w szkole Niedzielskiej wybuchnie kolejny skandal, ale ciągle nie rozwiąże się sprawa zniknięcia Eweliny, która nie będzie dawać znaku życia, ani odbierać telefonów od rodziców i przyjaciół. Zdradzamy, że w kolejnym 2738 odcinku "Barw szczęścia" 14-latka się odnajdzie, ale wciąż nie będzie chciała wracać do domu! Ewelina zatrzyma się w squacie, w którym zamieszkał m.in. Artur Chowański (Jacek Rozenek) i w ten sposób Ewa dowie się, co stało się z jej przyjaciółką!

Barwy szczęścia, odcinek 2723: Tak się zacznie flirt 14-letniej Eweliny z Patrykiem. Nastolatka pozawoli sobie na dziwne teksty - WIDEO
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze