Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2732: Renata dokona zaskakującego odkrycia na barce Kodura! To zdjęcie będzie mówiło wszystko – ZDJĘCIA

2023-01-10 21:07

W 2732 odcinku "Barw szczęścia" (emisja we wtorek 10.01.2023 o 20.10 w TVP2) Kodur (Oskar Stoczyński) wymknie się z samego rana ze swojej barki, zostawiając na nią śpiącą Renatę (Ania Mrozowska). Pod nieobecność ukochanego kelnerka nie będzie próżnować i zacznie przeszukiwać jego rzeczy, wśród których jej szczególną uwagę zwróci skórzana skrzynia. Oczywiście, w 2732 odcinku "Barw szczęścia" Renata się nie powstrzyma i postanowi zajrzeć do środka, gdzie znajdzie zaskakujące zdjęcie, które później okaże się kluczem do przeraźliwej prawdy o Kodurze! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2732 - wtorek, 10.01.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2732 odcinku "Barw szczęścia" Renata, tuż po upojnym seksie z Kodurem, obudzi się w łóżku Marcina na jego barce, ale bez ukochanego u boku. Jednak inspektor nie zostawi kelnerki bez słowa wyjaśnienia i napisze jej wiadomość, że niebawem do niej wróci, gdyż wyskoczy jedynie po produkty na śniadanie. W tym czasie Renata nie będzie próżnować i zacznie przyglądać się rzeczom ukochanego, a swój wzrok na dłużej zatrzyma przy skórzanej skrzyni, która od razu ją zaciekawi. W 2732 odcinku "Barw szczęścia" kelnerka postanowi zajrzeć do środka skrytki, w której znajdzie zdjęcia z młodości Marcina, ale jedna z fotografii szczególnie przykuje jego uwagę i sprawi, że już nie wszystko będzie takie kolorowe!

W 2732 odcinku "Barw szczęścia" Renata zwróci uwagę na zdjęcie tajemniczej i pięknej dziewczyny, o której Marcin nie wspominał jej ani słowem. To od razu zwróći jej uwagę i nieco wzbudzi czujność kelnerki tym bardziej, że obok tej fotografii znajdzie jeszcze zdjęcie Kodura w mundurze z misji do Kosowa. Aczkolwiek Renata nie będzie miała zbyt dużo czasu na przemyślenia, gdyż w tym momencie na barkę wróci Kodur i choć kelnerka przyzna się, że pod jego nieobecność zaczęła przeszukiwać jego rzeczy, to nie powie mu o skrzyni i swoim zaskakującym odkryciu, o którym jednak nie zapomni i słusznie, gdyż ta sprawa będzie miała głębsze dno!

W kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" związek Renaty i Marcina będzie rozkwitał, ale gdy kelnerka będzie chciała bliżej poznać swojego ukochanego, przede wszystkim w perspektywie zdjęć, jakie znalazła na jego barce, to Kodur zacznie się wycofywać. Inspektor nie będzie chciał odpowiadać na pytania ukochanej i zacznie wymigiwać się pracą, ale kelnerka w to nie uwierzy i zacznie go śledzić. Wówczas odkryje, że Marcin ją okłamał i zamiast na komisariat udał się na cmentarz w odwiedziny do kobiety, której zdjęcie znalazła w jego skrzyni. Wówczas kelnerka dowie się, że tajemnicza dziewczyna w przeszłości była narzeczoną Marcina, która zginęła w tragicznym wypadku samochodowym tuż po tym jak zakochani pokłócili się właśnie o wyjazd Kodura do Kosowa! W 2745 odcinku "Barw szczęścia" kelnerka będzie przekonana, że Marcin obwinia się o tą tragedię, z kolei Dominika (Karolina Chapko) ostrzeże przyjaciółkę, że inspektor stawia pracę ponad związek, gdyż nawet po śmierci narzeczonej wyjechał na misję...

Barwy szczęścia, odcin3k 2731, ZWIASTUN. Agata wpadnie na pocałunek Patryka z Oliwką! Pierwsza noc Renaty z Kodurem
Najnowsze