Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2732: Oliwka i Patryk wylądują razem w łóżku?! Zbrowska złoży zaskakującą propozycję – ZDJĘCIA

2022-12-27 8:50

W 2732 odcinku „Barw szczęścia” (emisja we wtorek 10.01.2023 o 20.10 w TVP2) związek Oliwki (Wiktoria Gąsiewska) i Patryka (Konrad Skolimowski) wejdzie na kolejny etap! Zbrowska i Jezierski będą spędzać ze sobą coraz więcej czasu, a gorącym randkom i pocałunkom nie będzie końca. To będzie jednak nic w porównaniu do tego, co wydarzy się w 2732 odcinku „Barw szczęścia”! Niespodziewanie Oliwka złoży Patrykowi zaskakującą propozycję, po której zakochani przeniosą się do sypialni! Zobaczcie to w naszej GALERII ZDJEĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2732 - wtorek, 10.01.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2732 odcinku „Barw szczęścia” związek Oliwki i Patryka będzie trwał w najlepsze! Po wycofaniu się Justina (Jasper Sołtysiewcz), który najpierw zainteresuje się Lilly (Mayu Gralińska Sakai), a później przerzuci się na Agatę (Natalia Zambrzycka), a także oficjalnym rozstaniu Oliwki i Kajtka (Jakub Dmochowski) na drodze Jezierskiego nie będzie już stało nic ani nikt w drodze do serca Zbrowskiej! Para najpierw spotka się, aby uroczyście uczcić zakończenie swoich związków i rozpoczęcie nowego życia już u swojego boku, a następnie zacznie widywać się regularnie i spędzać ze sobą każdą wolną chwilę, aż w końcu w 2732 odcinku „Barw szczęścia” wyląduje razem w łóżku!

W 2732 odcinku „Barw szczęścia” Patryk wciąż będzie adorował Oliwkę, która z dnia na dzień będzie mu się podobała coraz bardziej. Jezierski również nie będzie obojętny Zbrowskiej, która poważnie zaniepokoi się, gdy na jej drodze w walce o serce Patryka stanie 14-letnia Ewelina (Amelia Listwoń). Przystojny nauczyciel także wpadnie w oko nastolatce, która na szkolnej wycieczce będzie robiła wszystko, aby się do niego zbliżyć, a finalnie go zdobyć. Ich bliska zażyłość niespecjalnie spodoba się Oliwce, która poczuje się zagrożona i zazdrosna. Dlatego w 2732 odcinku „Barw szczęścia” zdecyduje się na zaskakujący krok i bardzo odważną propozycję, która umożliwi jej pozbycie się rywalki raz na zawsze!

W 2732 odcinku „Barw szczęścia” Oliwka zaprosi Patryka do siebie pod nieobecność Madzi (Natalia Sierzputowska). Oczywiście, Jezierski przyjmie zaproszenie i chętnie pomoże Zbrowskiej w nauce do egzaminów na uczelni. Jednak w pewnym momencie Oliwka będzie miała już dość nauki, za to ogromnie zapragnie Patryka! W 2732 odcinku „Barw szczęścia” Zbrowska zdobędzie się na zaskakującą propozycję i zaoferuje Jezierskiemu, aby przenieśli się do sypialni! Jak na ten pomysł zareaguje Patryk? Zdradzamy, że plan Oliwki nie do końca się powiedzie, bo jej ukochany wcale nie zapomni o Ewelinie, a wręcz przeciwnie! Ich zażyłość stanie się tak bliska, że zainterweniuje nawet dyrektorka szkoły Gabrysia Niedzielska (Marta Juras)!  

Barwy szczęścia, odcinek 2720: Agata przyzna się Patrykowi do błędu z przeszłości. Jezierski nie pozna Pyrki
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze