Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2731: Gorący seks Renaty i Kodura! Tak pocieszy się po odejściu Damiana – ZDJĘCIA

2023-01-09 20:14

W 2731 odcinku "Barw szczęścia" (emisja w poniedziałek 9.01.2023 o 20.10 w TVP2) Marcin (Oskar Stoczyński) zjawi się u Renaty (Ania Mrozowska) i postanowi przekonać ją, aby dała im szansę. Przystojny inspektor nie będzie jednak marnował czasu na rozmowę i od razu przystąpi do działania, w związku z czym kelnerka zbyt długo nie będzie mu się opierać. W 2731 odcinku "Barw szczęścia" Renatę i Kodura połączy gorący seks i zakochani wylądują w łóżku, ale tuż po upojnej nocy u kelnerki pojawią się wyrzuty sumienia, że zachowała się nie w porządku wobec Damiana (Michał Lesień-Głowacki)! Zobaczcie to koniecznie w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2731- piątek, 6.01.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2731 odcinku "Barw szczęścia" Kodur nie uszanuje decyzji Renaty i nie będzie miał zamiaru odpuszczać. Przystojny inspektor postanowi zawalczyć o kelnerkę, która wpadła mu w oko od pierwszego wejrzenia, a przy współpracy w ujęciu Binia (Adam Stępnicki) jeszcze bardziej zyskała w jego oczach. Oczywiście, zaproszenie na romantyczną kolację w ramach podziękowania za współpracę będzie jedynie pretekstem do spędzenia z kelnerką czasu sam na sam, które Kodur bardzo dobrze wykorzysta, gdyż kompletnie zawróci w głowie Renaty i sprawi jej jeszcze większy mętlik w głowie. Niestety, kelnerka nie rozegra tego zbyt dobrze i Damian od Marcina dowie się, że to jego wybrała Renata i nie daruje tego ukochanej, która po raz kolejny zrobiła mu nadzieję i odtrąciła go dla innego. Wówczas przyjaciółka Dominiki (Karolina Chapko) będzie miała ich wszystkich dość, ale Marcin się nie podda!

W 2731 odcinku "Barw szczęścia" Kodur z samego rana zjawi się w mieszkaniu Renaty, aby przekonać ukochaną, żeby dała im szansę. Oczywiście, kelnerka nie będzie chciała z nim rozmawiać i spróbuje go wyprosić, ale Marcin przyjdzie do niej w zupełnie innym celu!

- Wydaje mi się, że dałam ci jasno do zrozumienia, że nie chcę z tobą rozmawiać - przywita go chłodno Renata.

- A ja nie przyszedłem rozmawiać - stwierdzi Marcin, po czym przyciągnie do siebie kelnerkę i zacznie ją namiętnie całować!

Początkowo w 2731 odcinku "Barw szczęścia" Renata będzie stawiać opór, ale długo nie wytrzyma i w końcu ulegnie Marcinowi. Zakochani zaczną się całować aż w końcu w pełni dadzą się ponieść namiętności i wylądują w łóżku! Tuż po upojnym seksie jak podaje swiatseriali.interia.pl Kodur przyzna się kelnerce, że zakochał się w niej od pierwszego przesłuchania i aż nie mógł doczekać się tej chwili aż będą razem!

- Ale nie dawałaś mi szans - westchnie Marcin, po czym doda, całując Renatę w ramię - Wyczekiwałem tej chwili...

Jednak w 2731 odcinku "Barw szczęścia" Renata wcale nie podzieli entuzjazmu Marcina, bo zaczną dręczyć ją wyrzuty sumienia! Kodur od razu domyśli się, że kelnerce chodzi o Damiana i wcale się nie pomyli, gdyż właśnie ze względu na niego Renata stwierdzi, że za szybko poszli do łóżka!

- Chyba trochę za bardzo się pośpieszyliśmy - uzna kelnerka, po czym doda - Wystarczająco go już zraniłam. Powinnam poczekać...

Wtedy w 2731 odcinku "Barw szczęścia" Marcin przytuli Renatę do siebie i zacznie gładzić dłonią jej policzki. Kodur spróbuje przekonać ukochaną, że on także jej potrzebuje i z niczym się nie pośpieszyli, ale tym razem kelnerka mu nie ulegnie!

- Mam totalny mętlik w głowie. Daj mi trochę czasu - poprosi go, na co inspektor ostatecznie się zgodzi, po czym zacznie się ubierać i wyjdzie z jej mieszkania.

Barwy szczęścia. Pierwsza randka Renaty i Kodura! Zabierze ją w zaskakujące miejsce
Najnowsze