Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2726: Pierwsza randka Renaty i Kodura! Zabierze ją w zaskakujące miejsce – WIDEO, ZDJĘCIA

2023-01-02 20:02

W 2726 odcinku „Barw szczęścia” (emisja w poniedziałek 2.01.2022 o 20.10 w TVP2) Kodur (Oskar Stoczyński) postanowi odwdzięczyć się Renacie (Ania Mrozowska) za pomoc w schwytaniu Binia (Adam Stępnicki). Inspektor zjawi się w „Feel Good” z pięknym bukietem kwiatów i zaprosi kelnerkę na romantyczną kolację w wyjątkowym miejscu. W 2726 odcinku „Barw szczęścia” Marcin zabierze Renatę na własną barkę, gdzie zaserwuje jej coś specjalnego i sprawi, że kelnerka zauroczy się w nim jeszcze bardziej! Zobaczcie to koniecznie w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2726 - poniedziałek, 2.01.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2726 odcinku „Barw szczęścia” Kodur zacznie przesłuchiwać Binia, podejrzewanego o zabójstwo Prota (Andrzej Michalski) i wrabianie we wszystko Jowity (Magdalena Żak). Oczywiście, schwytanie gangstera nie byłoby możliwe, gdyby nie tajny układ Marcina i Renaty, w ramach którego kelnerka zaczęła szpiegować Binia i natrafiła na cenny trop! To Renata odnalazła głównego świadka zabójstwa Laskowskiego, którym okazał się Kuczma (Arkadiusz Nader), o czym niezwłocznie poinformowała inspektora. Wówczas Kodur przycisnął sąsiada Grzelaków, który w końcu zdradził, że to nie Jowita zabiła Prota tylko ludzie Binia! W 2726 odcinku „Barw szczęścia” Marcin postanowi odwdzięczyć się Renacie za pomoc i zaprosi ją na wyjątkową randkę!

W 2726 odcinku „Barw szczęścia” Kodur odwiedzi Renatę w pracy i wręczy jej ogromny bukiet kwiatów w ramach podziękowania za współpracę. Oczywiście, kelnerka ucieszy się z prezentu, jednak będzie liczyła na coś więcej, ale i na to inspektor będzie przygotowany!

- Dzień dobry, służbowy bukiecik zamiast pistoletu? – spyta Renata.

- Tak, to w ramach podziękowania za aktywną pomoc obywatelską – wyjaśni Marcin.

- Za pomoc w schwytaniu przestępcy spodziewałam się raczej… medalu – przyzna.

- Medali zabrakło, ale chciałem zaprosić panią na kolację – uśmiechnie się.

Wówczas w 2726 odcinku „Barw szczęścia” Renata zacznie się droczyć z Marcinem, co wyraźnie mu się spodoba! Kodur wejdzie w grę słów z kelnerką i obieca, że nie pożałuje!

- To nagroda dla mnie czy dla pana? – dopyta kelnerka.

- Dla nas. W końcu też się troszeczkę przysłużyłem, prawda? – stwierdzi.

- Tak, ale ja bardziej – oceni.

- Tak i właśnie dlatego przygotowałem coś specjalnego – zapewni ją.

Chwilę później w 2726 odcinku „Barw szczęścia” Kodur zabierze Renatę na swoją barkę, zacumowaną na Wiśle i zabierze się za przygotowanie krewetek według własnego przepisu. Kelnerka będzie zszokowana wyjątkowym miejscem, które od razu jej się spodoba!  

- No udało ci się mnie zaskoczyć – przyzna Renata.

- Oby pozytywnie… Liczę na to, że będziesz wracała częściej – uśmiechnie się Kodur.

- Nie galopuj, bo mnie spłoszysz – przystopuje go.

Następnie w 2726 odcinku „Barw szczęścia” Renata i Kodur zasiądą do wspólnej kolacji, w czasie której przystojny inspektor jeszcze bardziej zyska w oczach kelnerki. Przyjaciółka Dominiki (Karolina Chapko) będzie zachwycona randką z Marcinem, a także jego zachowaniem, gdy zacznie ogrzewać jej zmarznięte dłonie. Wówczas Renata zauroczy się w Kodurze jeszcze bardziej i zacznie mieć ogromny mętlik w głowie, bo z jednej strony zupełnie oszaleje na punkcie inspektora, a z drugiej wciąż będzie myśleć o Damianie (Michał Lesień-Głowacki).

Barwy szczęścia. Pierwsza randka Renaty i Kodura! Zabierze ją w zaskakujące miejsce
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze