Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2730: Aresztowana Jowita odzyska wolność! Natalia przekaże Sławce szczęśliwe wieści – ZDJĘCIA

2022-12-14 13:23

W 2730 odcinku "Barw szczęścia" (emisja w piątek 6.01.2023 o 20.10 w TVP2) nastąpi przełom w sprawie aresztowanej Jowity (Magdalena Żak), podejrzewanej o morderstwo Prota (Andrzej Michalski). Kodurowi (Oskar Stoczyński) uda się znaleźć kolejne dowody przeciwko Biniowi (Adam Stępnicki) i zmusić gangstera do zeznań, które oczyszczą Jezierską z winy. W 2730 odcinku "Barw szczęścia" Marcin poinformuje o wszystkim Natalię (Maria Dejmek), która natychmiast przekaże dobre wieści Sławce (Ewelina Serafin), jak i samej zainteresowanej. Jezierskie aż nie będą mogły w to uwierzyć! Zobaczcie to koniecznie w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2730 - piątek, 6.01.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2730 odcinku "Barw szczęścia" Biniu wciąż nie przyzna się do morderstwa Prota i wrabiania Jowity, mimo iż Marcin będzie miał na niego mocne dowody! Dzięki współpracy Kodura i Renaty (Ania Mrozowska) uda się odnaleźć głównego świadka zabójstwa Laskowskiego, którym okaże się Kuczma (Arkadiusz Nader). Sąsiad Grzelaków na widok Binia zrobi się cały zielony i ucieknie, gdzie pierz rośnie, co od razu zwróci uwagę kelnerki, która natychmiast zaalarmuje o wszystkim inspektora. Z pomocą Aldony (Elżbieta Romanowska) Kodurowi uda się odnaleźć Kuczmę, który zezna, że to Biniu zamordował Prota i wrobił we wszystko nieprzytomną Jowitę, a dzięki Renacie uda mu się zatrzymać gangstera. Oczywiście, Biniu do niczego się nie przyzna i odmówi składania zeznań, ale w 2730 odcinku "Barw szczęścia" inspektor znajdzie na niego coś, co całkowicie zmieni bieg zdarzeń!

W 2730 odcinku "Barw szczęścia" Marcinowi uda się zgromadzić kolejne dowody w sprawie Binia, które po zeznaniach Kuczmy pogrążą go jeszcze bardziej. Inspektor wreszcie zmusi gangstera, aby opowiedział mu wszystko, co wydarzyło się w noc morderstwa Prota, gdyż jego zeznania będą kluczowe w sprawie aresztowanej Jowity, która od kliku miesięcy siedzi za kratkami za coś, czego nie zrobiła. W 2730 odcinku "Barw szczęścia" Kodurowi w końcu uda się wyciągnąć od Binia, kto tak naprawdę zabił Prota i dlaczego w całą sprawę wrobiono Jezierską, która w końcu będzie mogła odzyskać wolność!

W 2730 odcinku "Barw szczęścia" Kodur skontaktuje się z Natalią i przekaże prawniczce Jowity, że jej klientka niebawem wyjdzie na wolność! Szczęśliwa Zwoleńska od razu poinformuje o wszystkim główną zainteresowaną, a także jej matkę, ale poprosi kobiety, aby póki co zachowały wszystko w sekrecie. W 2730 odcinku "Barw szczęścia" Natalia spotka się ze Sławką, która aż nie będzie mogła uwierzyć w to, że koszmar Jowity wreszcie się skończy, a jej ukochana córka w końcu wyjdzie z aresztu i znów będzie mogła normalnie żyć!

Barwy szczęścia, odcinek 2663: Tak zacznie się romans Renaty i Kodura. Kelnerka nie będzie zachwycona
Najnowsze