Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2725: Kuczma świadkiem morderstwa Prota! Wyda Kodurowi, że to Biniu wrobił we wszystko Jowitę

2022-12-08 20:10

W 2725 odcinku „Barw szczęścia” (emisja w piątek 30.12.2022 o 20.10 w TVP2) układ Renaty (Ania Mrozowska) i Kodura (Oskar Stoczyński) przyniesie zamierzone efekty, gdyż wreszcie wyda się, kto tak naprawdę zamordował Prota (Andrzej Michalski)! Kelnerce uda się odnaleźć głównego świadka całego zdarzenia, którym okaże się Kuczma (Arkadiusz Nader). W 2725 odcinku „Barw szczęścia” Kodur przyciśnie sąsiada Grzelaków, który w końcu potwierdzi przypuszczenia policji, że to Biniu (Adam Stępnicki) zabił Prota i wrobił we wszystko nieprzytomną Jowitę (Magdalena Żak)!

"Barwy szczęścia" odcinek 2725 - piątek, 30.12.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2725 odcinku „Barw szczęścia” wreszcie okaże się, kto tak naprawdę zamordował Prota, którego ciało odnalazł nad rzeką Jaworski (Jacek Kałucki). Przypomnijmy, że główną podejrzaną w tej sprawie stała się Jowita, gdyż jako ostatnia była widziana na miejscu zbrodni, gdzie policja odnalazła również jej rzeczy. Co gorsza, na niekorzyść Jezierskiej wskazywał fakt, że była pokłócona ze swoim byłym chłopakiem, któremu nawet groziła na chwilę przed śmiercią. Wówczas wszystko wskazywało, że to Jowita zabiła Prota, w związku z czym Jezierska trafiła do więzienia, ale jej najbliżsi robili wszystko, aby dowieść o jej niewinności. Kluczowym okazało się nagranie z osiedlowego monitoringu, które pokazało, że spotkanie Jowity i Binia nad rzeką nie było dziełem przypadku, gdyż gangster śledził ją już dużo wcześniej, czym zainteresował się Kodur. Inspektor zawiązał z Renatą układ, który w 2725 odcinku „Barw szczęścia” przyniesie oczekiwane rezultaty i da odpowiedzieć na to, kto zabił Prota!

W 2724 odcinku „Barw szczęścia” Renata, zgodnie z obietnicą daną Kodurowi, wciąż będzie spotykać się z Biniem, który ponownie zacznie ją nachodzić w „Feel Good”. Gangster zjawi się u kelnerki w pracy, aby wyciągnąć ją na kolejną całonocną imprezę, a jego widok aż przerazi Kuczmę, który zjawi się w restauracji, aby ponownie wyłudzić od kelnerek darmowe jedzenie. Sąsiad Aldony (Elżebieta Rymanowska) i Borysa (Jakub Wieczorek) tak wystraszy się Binia, że zacznie uciekać w popłochu, co od razu zwróci uwagę Renaty. W 2724 odcinku „Barw szczęścia” kelnerka niezwłocznie poinformuje o tym Kodura, który uzna to za cenny trop i postanowi sprawdzić!

W 2725 odcinku „Barw szczęścia” Kodurowi uda się odnaleźć Kuczmę przy pomocy Aldony. Inspektor przyciśnie sąsiada Grzelaków do ściany, w związku z czym senior zacznie gadać. Kuczma przyzna, że w noc morderstwa Prota widział na miejscu zbrodni Jowitę i Binia, jak i całe zdarzenie. Senior zdradzi w końcu, że to Biniu zamordował Prota, w czasie, gdy Jowita leżała kompletnie nieprzytomna na ławce. Zatem w 2725 odcinku „Barw szczęścia” potwierdzą się przypuszczenia policji, że to Biniu stoi za morderstwem Prota i wrabianiem we wszystko Jowity, która po zeznaniach Kuczmy wreszcie zostanie oczyszczona z zarzutów, odzyska wolność i wyjdzie z aresztu!

Barwy szczęścia, odcinek 2663: Tak zacznie się romans Renaty i Kodura. Kelnerka nie będzie zachwycona
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze