Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2729: Kasia i Łukasz stracą dziecko! Jeszcze nigdy nie było tak pusto w domu – ZDJĘCIA

W 2729 odcinku "Barw szczęścia" Kasię (Katarzyna Glinka) i Łukasza (Michał Rolnicki) spotka coś, czego nigdy nie jesteśmy w stanie zaplanować. Jak wiemy, Sadowscy opiekują się aktualnie trójką dzieci - swoim synem Ksawerym (Bartosz Gruchot), a także często Paulinką (Lena Jastrzębska) - córką Łukasza i Izy (Agnieszka Warchulska) - oraz od pewnego czasu Maksem (Mikołaj Wichowski), synem Igora (Tomasz Nosiński). Zdradzamy: niestety Kasia i Łukasz w 2729 odcinku "Barw szczęścia" jedno z dzieci bezpowrotnie stracą! Jak do tego dojdzie?

"Barwy szczęścia" odcinek 2729 - czwartek, 5.01.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2729 odcinku "Barw szczęścia" Kasia dowie się, że Igor doszedł na tyle do zdrowia, że nareszcie opuszcza szpital. Skończą się jej długie dyżury przy łóżku nieprzytomnego, a szaleńczo w niej zakochanego kolegi. Warto tu wspomnieć, że to właśnie na oczach Kasi w 2667 odcinku serialu, odtrącony przez nią Igor wpadł pod samochód i długo nie było nawet wiadomo, czy przeżyje! Sadowscy zaopiekowali się Maksem, synem samotnego ojca i tak momentami mieli w domu aż trójkę dzieci. 

Ksawery zdążył być nawet zazdrosny o Maksa w "Barwach szczęścia", pomimo że na co dzień przyjaźnił się z chłopcem. Ale w 2729 odcinku skończą się dylematy najmłodszego Sadowskiego - Maks wróci do ojca!

Igor w 2729 odcinku "Barw szczęścia" podziękuje Kasi wylewnie za jej dotychczasowe wsparcie oraz pomoc. Widać będzie, że uczucia jakie do niej żywił nie uleciały podczas pobytu w śpiączce w szpitalu, a być może nawet jej koleżeńska postawa je wzmocniły. Tyle, że Kasia wróci do męża i zorientuje się, w jak bardzo pustym mieszka domu...

Wszystko przez to, że w 2729 odcinku "Barw szczęścia" Łukasz zabierze Ksawcia i Paulinkę do Izy, gdzie zostawi je na noc. Później Sadowski przyszykuje dla żony romantyczną kolację z niespodzianką. Czy wynagrodzi jej stratę jednego z dzieci, Maksa, do którego zdążyła się już przywiązać?

Zobacz też: Barwy szczęścia, odcinek 2717: Poruszające pożegnanie Tomasza Wiśniewskiego. Zmarły Kazimierz Mazur ostatni raz na ekranie. Odejdzie na zawsze – ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Kasia nie uwierzy, że Łukasz nie ma romansu z Weroniką
Najnowsze