Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2717: Poruszające pożegnanie Tomasza Wiśniewskiego. Zmarły Kazimierz Mazur ostatni raz na ekranie. Odejdzie na zawsze – ZDJĘCIA, WIDEO

2022-12-20 9:11

Tomasz Wiśniewski, którego w serialu "Barwy szczęścia" grał Kazimierz Mazur w 2717 odcinku odejdzie na zawsze. 74-letni aktor zmarł 6.09.2022 roku, ale na ekranie ostatni raz pojawi się w odcinku, który TVP2 wyemituje w poniedziałek 19.12.2022. Pożegnanie Tomasza będzie wyjątkowe i wzruszające, ale Mazur wystąpi w serialu tylko przez chwilę. Jednak widzowie zobaczą wzruszające sceny z jego udziałem, w których oddycha z ulgą po aresztowaniu Rafała Zaborskiego (Wojciech Solarz) i czule przytula Tadzia (Józio Trojanowski). Zobaczcie ZDJĘCIA z ostatniego odcinka "Barw szczęścia" z Mazurem i wyjątkowe WIDEO.

"Barwy szczęścia" odcinek 2717 ostatni ze śp. Kazimierzem Mazurem - poniedziałek, 19.12.2022, o godz. 20.10 w TVP2

Zmarły Kazimierz Mazur ostatni raz wcieli się w Tomasza Wiśniewskiego w 2717 odcinku "Barw szczęścia", a jego pożegnanie z rolą, która przynosiła mu ogromną sympatię widzów z pewnością poruszy wielu. Produkcja "Barw szczęścia" na długo przed śmiercią Mazura wiedziała o długiej i ciężkiej chorobie aktora, ale mimo tego chory na serce i cierpiący na chorobę wieńcową mąż Amelii (Stanisława Celińska) postanowił zakończyć wątek Tomasza w taki sposób, aby widzowie wiedzieli, że już go nie zobaczą. Pożegnalne sceny z udziałem aktora były nagrane kilka miesięcy wcześniej i już wtedy stało się jasne, że ze względu na ciężką chorobę Mazura produkcja nie zdecyduje się go uśmiercić. Zatem jak zakończy się wątek Tomasza?

Co stanie się z Tomaszem Wiśniewskim w "Barwach szczęścia" i w jaki sposób odejdzie z serialu? Po aresztowaniu Zaborskiego, Bożena (Marieta Żukowska) i Bruno (Lesław Żurek) w końcu będą mogli odetchnąć z ulgą, ale ostatnie dramatyczne wydarzenia z porwaniem Tadzia i przejęciem hotelu przez Rafała, który próbował doprowadzić go do upadku, aż wreszcie brutalny napad na Bożenę w parku, mocno odbiją się na nich i ich rodzinie, dlatego postanowią od tego wszystkiego odpocząć. Stańscy podejmą decyzję o wyjeździe na Mazury, na który zabiorą ze sobą również rodziców - Amelię i Tomasza. Wówczas w 2717 odcinku "Barw szczęścia" to będzie ostatnia podróż Wiśniewskiego, którego od tego momentu wątek będzie wygaszany. Bardzo możliwe, że Stańscy wrócą z urlopu z Amelią, a chory Tomasz zostanie na Mazurach na dłużej, gdyż tamten klimat będzie mu lepiej służył...

Ponad trzy miesiące po śmierci Kazimierza Mazura, twórcy "Barw szczęścia" oficjalnie pożegnają Tomasza. W finałowych scenach 2717 odcinka "Barw szczęścia" zobaczymy wyjątkowe ujęcia, w których zagrał Mazur. Uśmiechnięty, szczęśliwy u boku żony, dzieci i wnuka Tomasz odejdzie na zawsze, pozostawiając po sobie niezapomniane chwile, które z pewnością zapiszą się w historii serialu.

Barwy szczęścia ZWIASTUN. Celina dopadnie Zaborskiego z porywaczem Tadzia! To będzie koniec Rafała
Najnowsze