Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2718: Wyrzucony Modrzycki ostro zemści się na Łukaszu! Wciągnie we wszystko Bruna

2022-12-05 15:51

W 2718 odcinku "Barw szczęścia" (emisja we wtorek 20.12.2022 o 20.10 w TVP2) Modrzycki (Piotr Ligenza) postanowi zemścić się na Łukaszu (Michał Rolnicki) za to, że zwolnił go z "Szoku" i nie przywrócił do pracy, nawet mimo tego iż odnalazł zaginioną Weronikę (Maria Świłpa). Nie dość, że Błażej założy konkurencyjny kanał w Internecie, to jeszcze bez żadnych skrupułów będzie w nim szkalował byłych współpracowników, a na tapetę weźmie sobie oczywiście Sadowskiego i całą redakcję. W 2718 odcinku "Barw szczęścia" Modrzycki skutecznie podważy wiarygodność gazety i pozycję Łukasza, a do wszystkiego wykorzysta niczego nieświadomego Bruna (Lesław Żurek)! Koniecznie poznajcie szczegóły!

"Barwy szczęścia" odcinek 2718 - wtorek, 20.12.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2718 odcinku "Barw szczęścia" Modrzycki już ostro popłynie i postanowi ostatecznie pogrążyć Łukasza! Wzburzony dziennikarz nie pogodzi się z tym, że Sadowski zwolni go z "Szoku" po kolejnej próbie szantażu zdjęciami ze zdrady z Weroniką i nie zmieni swojej decyzji nawet po tym, jak Błażej odnajdzie zaginioną i nieprzytomną stażystkę, która przepadnie jak kamień w wodę po koszmarnej kłótni na biegu "Szokującej 10". Oczywiście, Sadowski, Wangel (Marek Kałużyński), jak i cała redakcja "Szoku" będzie mu wdzięczna za pomoc w poszukiwaniach, ale to nie wystarczy, aby wyrzucony dziennikarz mógł wrócić do gazety, bo mimo to już nikt nie będzie chciał z nim współpracować. To sprawi, że w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" Błażej postanowi się zemścić i nie poprzestanie wyłącznie na pokazaniu Kasi (Katarzyna Glinka) dowodów zdrady Łukasza!

Już w 2714 odcinku "Barw szczęścia" wyrzucony Modrzycki założy konkurencyjny kanał w Internecie "Prawda między oczy", w którym będzie szkalował byłych pracodawców i współpracowników, ale tym razem nie będzie miał już żadnych granic ani zahamowań! Oczywiście, na pierwszy ogień pójdzie cała redakcja "Szoku", jak i jej redaktor naczelny , jednak Łukasz nie da sobą pomiatać i otwarcie zapowie, że jest gotowy na wojnę z Błażejem, która na dobre rozpocznie się w 2718 odcinku "Barw szczęścia", gdy Bruno Stański, mimo usilnych prób Modrzyckiego, odmówi występu w programie dziennikarza!

W 2718 odcinku "Barw szczęścia" Modrzycki nie pogodzi się z kolejną odmową Stańskiego i postanowi się zemścić! Wspomnijmy, że Błażej już wcześniej zacznie nachodzić Bożenę (Marieta Żukowska) i Bruna w hotelu i będzie wypytywać ich o nagłe zniknięcie Rafała Zaborskiego (Wojciech Solarz), jak i jego udział w porwaniu Tadzia (Józio Trojanowski), ale Stański nie zgodzi się na rozmowę i poprosi o interwencję Łukasza. Wówczas Sadowski odbierze dziennikarzowi ten temat, z czym Błażej nie będzie mógł się pogodzić. A gdy w 2718 odcinku "Barw szczęścia" Bruno pozbędzie się go po raz kolejny, to postanowi publicznie opowiedzieć o jego bliskiej zażyłości z Łukaszem, podważając w ten sposób wiarygodność "Szoku", jak i samą pozycję Sadowskiego...

Barwy szczęścia. Kasia załatwi Weronikę przy wszystkich! Żona Łukasza pokaże, kto jest górą
Najnowsze