Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2716: Aresztowanie Zaborskiego to nie przypadek! Wykończy go była kochanka Karolina - ZDJĘCIA

O tym, że w 2716 odcinku "Barw szczęścia" Zaborski (Wojciech Solarz) zostanie aresztowany pisaliśmy jako pierwsi. Teraz wyszły na jaw nowe fakty, jak do tego dojdzie, że Rafał opuści kryjówkę i pojawi się w szpitalu. Okazuje się, że oszust wpadnie w zasadzkę przygotowaną przez jego byłą kochankę Karolinę (Marta Dąbrowska). Zaborski padnie ofiarą własnego spisku, bo nie będzie miał pojęcia, że wszyscy wiedzą, że założył w hotelu podsłuchy... Jak będzie wyglądało aresztowanie największego wroga Bożeny (Marieta Żukowska) i Bruna (Lesław Żurek) Stańskich w 2716 odcinku "Barw szczęścia" - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2716 - piątek, 16.12.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2716 odcinku "Barw szczęścia" Zaborski zostanie wywabiony ze swojej kryjówki w hotelu Stańskich i aresztowany! Na ten moment czekają nie tylko Stańscy, ale wszyscy, którzy mieli kiedykolwiek z draniem do czynienia,. okazuje się, że do grona jego wrogów dołączy Karolina, matka jego syna Dobromira... Dawna kochanka była ostatnią lojalną wobec Rafała osobą. Jednak nawet ją zraził do siebie kradzieżą wielkich pieniędzy z hotelu i ucieczką, która skończyła się bójką z Bożeną i jego nagłym zniknięciem. Jak Karolina pomoże policji złapać oszusta? 

Brono w 2716 odcinku "Barw szczęścia" wygarnie prowadzącemu sprawę zaginięcia Zaborskiego Kodurowi, że policja nic nie robi. Stański będzie miał już zszargane nerwy przez lata walki z podstępnym wspólnikiem oszustwem. Tragicznym finałem było aresztowanie Bruna za próbę zabójstwa Rafała i osadzenie w psychiatryku. Nic dziwnego, że po bójce Bożeny z Zaborskim, Brunowi znów puszczą nerwy... Co się dokładnie wydarzy w hotelu Stańskich podał portal swsiatseriali.interia.pl.  

- Na razie my dostarczamy wam dowodów, a wy czekacie na nie wiadomo co - wygranie Kodurowi Stański. 

- Wiadomo na co czekamy. Na błąd Zaborskiego - odpowie mu spokojnie Kodur. 

Okazuje się jednak, że jak podał swiatseriali.interia.pl w międzyczasie już będzie szykowana zasadzka na Zaborskiego. Wezmą w tym udział Bożena i Karolina, ale to była kochanka Rafała odegra w niej główną rolę. Panie będą wiedziały, że Zaborski cały czas ich podsłuchuje, więc pozwolą sobie w hotelu na pogawędkę, która doprowadzi oszustwa prosto w ręce policji!  

- Przecież wiesz, że ja tam na moście po prostu się broniłam... - zacznie tłumaczyć się recepcjonistce Stańska

- Nie potrafię sobie ułożyć w głowie, że ojciec mojego dziecka to potwór - wyzna jej w odpowiedzi Karolina. - Nie wiem, czy będziemy jeszcze mieć spokojne życie. Nie wiem, czego się mogę spodziewać po Rafale...

W pewnym momencie tej rozmowy 2716 odcinka "Barw szczęścia" Karolina odbierze telefon i krzyknie przerażona: - Dobromir miał wypadek! Jadę do szpitala!

Później Stańscy zadzwonią z hotelu do Karoliny i zaczną wypytywać o stan jej synka. - Jesteś na głośnomówiącym. Co się dzieje? - zapyta Bożena. Karolina w odpowiedzi poinformuje ją, że Dobromir jest właśnie szykowany do operacji. A Zaborski będzie tego wszystkiego słuchał...

- Na razie przechodzi badania. Wracam do niego - doda jeszcze Karolina.

- Jesteśmy pod telefonem. Dzwoń o każdej porze, jeśli będziesz czegoś potrzebowała.

W 2716 odcinku "Barw szczęścia" przekonamy się, że Zaborski ma w sobie jakieś resztki człowieczeństwa. Choroba i pobyt w szpitalu syna wypędzą go z kryjówki i "tatuś" w czapce z daszkiem pojawi się w szpitalu. Na szczęście Dobromirowi nic nie będzie, za to na oszustwa czekać będzie policja. Czy na resztę życia Zaborskie trafi za kratki? 

Zobacz też: Barwy szczęścia, odcinek 2704: Renata zniknie po spotkaniu z Biniem! Nie będzie z nią żadnego kontaktu – ZDJĘCIA  

Barwy szczęścia ZWIASTUN. Celina dopadnie Zaborskiego z porywaczem Tadzia! To będzie koniec Rafała
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze