Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2715: Wstrząsające wyznanie Karoliny o Zaborskim. Bożena podsunie jej jak dopaść Rafała. Ukartuje wypadek syna! - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2022-12-16 9:01

W 2715 odcinku "Barw szczęścia" Karolina (Marta Dąbrowska) nie pogodzi się z tym, że Rafał Zaborski (Wojciech Solarz), z którym ma syna, to potwór w ludzkiej skórze. Ponieważ kochanek Karoliny wciąż będzie na wolności, ona zacznie się bać, że Rafał skrzywdzi ją albo ich dziecko, byle tylko nie wpaść w ręce policji. Wstrząsające wyznanie Karoliny o Zaborskim w 2715 odcinku "Barw szczęścia" popchnie Bożenę (Marieta Żukowska) do działania. Zapewni recepcjonistkę z hotelu, że może jej pomóc uwolnić się od Rafała, żeby wszyscy odzyskali spokój. To Bożena wpadnie na pomysł ukartowanego wypadku syna Zaborskiego. To jedyny sposób, by go zwabić. Zobacz ZWIASTUN "Barw szczęścia" i sprawdź szczegóły.

"Barwy szczęścia" odcinek 2715 - czwartek, 15.12.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2715 odcinku "Barw szczęścia" Karolina będzie dla Bożeny i Bruna (Lesław Żurek) ostatnią szansą na wywabienie Zaborskiego z jego kryjówki. Stańscy nie będą już mieli żadnych wątpliwości, że Rafał podpiął się do monitoringu hotelu, podsłuchuje ich, śledzi każdy krok, ale nie połączą jego działania z Karoliną. Wręcz przeciwnie, kochanka Zaborskiego nie będzie miała nic wspólnego z tym, co teraz robi przestępca.

Coraz bardziej zniecierpliwiony Bruno w 2715 odcinku "Barw szczęścia" na posterunku u inspektora Kodura (Oskar Stoczyński) zapyta wprost na co teraz czeka policja. Okaże się, że Kodur ma opracowany plan jak dopaść Zaborskiego, lecz potrzebuje kogoś kto, kto go wystawi. Tym kimś będzie Karolina, która stanie się żywą przynętą.

A wszystko dzięki Bożenie, która w 2715 odcinku "Barw szczęścia" wyczuje, że nadszedł moment, żeby poprosić Karolinę o pomoc. - Czuję między nami dystans - zacznie Stańska, a recepcjonistka nie ukryje, że sprawa Zaborskiego źle się na niej odbija. - Nie robię tego umyślnie...- Wiem, że chodzi o Rafała. Proszę, zrozum, że na tym moście się tylko broniłam.

- Bożena, wiem. Chodzi o Rafała. Ale nie chodzi o ciebie. Ja też mam swoje życie. Chodzi o mnie...

- Mogę ci jakoś pomóc?

- Nie możesz się za mnie wyspać. Ani odzyskać spokoju ducha. Nie potrafię ułożyć sobie w głowie, że ojciec mojego dziecka to potwór...

- Dobromir jest na szczęście jeszcze mały - pocieszy ją Bożena, ale Karolina w 2715 odcinku "Barw szczęścia" będzie pełna obaw, że Zaborski skrzywdzi ją albo ich dziecko. - Ale kiedyś dorośnie i się o tym wszystkim dowie. Jeżeli w ogóle będziemy mieć spokojne życie, bo ja nie wiem, czego mogę spodziewać się po Rafale...

Nagle Bożena w 2715 odcinku "Barw szczęścia" zasugeruje Karolinie, że może jej pomóc. Kilka godzin później Karolina odbierze telefon o wypadku Dobromira, przewiezieniu rannego syna do szpitala. To część planu Bożeny i Kodura, którzy będą dobrze wiedzieli, że Zaborski podsłuchuje ich rozmowy i na wieść o wypadku syna wyjdzie z ukrycia. Oczywiście do żadnej tragedii tak naprawdę nie dojdzie. Ale pułapka zastawiona na Zaborskiego zadziała już w 2716 odcinku "Barw szczęścia". 

Barwy szczęścia. Agata przez Justina zupełnie straci głowę. Hubert nie uwierzy w cudowną przemianę
Najnowsze