Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2715: Agata dostanie od Huberta ostrzeżenie przed Justinem! Wplącze się w niebezpieczny romans - ZDJĘCIA

W 2715 odcinku "Barw szczęścia" zaniepokojony Hubert (Marek Molak) wkroczy w romans swojej siostry Agaty (Natalia Zambrzycka) i Justina (Jasper Sołtysiewicz). Skotnicki nie ma dobrej opinii nawet wśród przyjaciół, zwłaszcza jako partner dla porządnej dziewczyny. Justin lubi zmiany, szczególnie w swoim łóżku... Ale trzeba przyznać, że ma dobre sposoby, ale zakręcić sobie wokół palca każdą dziewczynę i kiedy jego wybór padnie na Pyrkę, jej brat będzie miał powody do zmartwienia. Zdradzamy: Agata w 2715 odcinku "Barw szczęścia" nie posłucha Huberta i wplącze się w bardzo niebezpieczny romans! Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2715 - czwartek, 15.12.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2715 odcinku "Barw szczęścia" Agata wkroczy na bardzo niebezpieczną ścieżkę swojego życia. Jak pisaliśmy jako pierwsi - Agata spędzi upojną noc w hotelu Stańskich z Justinem, a rano upokorzona wymknie się stamtąd cichaczem. I choć Pyrka spróbuje przekonać swojego kochanka, że między nimi nic nie będzie, on będzie miał inny pomysł i po prostu uwiedzie byłą narzeczoną Patryka (Konrad Skolimowski). I trzeba przyznać, że zrobi to po mistrzowsku - dosłownie zawróci w głowie Agacie, która nagle zmieni o nim zdanie. Nic dziwnego, że Huberta mocno to zaniepokoi.

Agata w 2715 odcinku "Barw szczęścia" zacznie spotykać się z Justinem, który z jej życia "wyczaruje bajkę". Kiedy Hubert dostrzeże, że jego siostra ma "motyle w brzuchu" i na świat patrzy nieprzytomnym spojrzeniem, spróbuje ją powstrzymać przed niebezpieczeństwem. Ale wygląda na to, że będzie już za późno i Pyrka wpakuje się w poważne kłopoty!

Wszystko zacznie się od tego w 2715 odcinku "Barw szczęścia", że Justin "wpadnie" na Agatę w Feel good o poranku. I, jak informuje swiatseriali.interia.pl, na jej widok wpadnie w zachwyt!  

- Śniadanie na mieście? Widzę drastyczną zmianę obyczajów - uśmiechnie się czarująco Skotnicki i zaprosi Agatę do swojego stolika. Justin szybko też wykaże troskę o zdrowie zapracowanej, pięknej dziewczyny. Kiedy okaże się, ze Pyrka je na śniadanie tylko serek i płatki głośno wyrazi swoje zdanie.  

- Przecież masz cukrzycę... Wystarczy ci to? - zapyta zatroskany Justin. - Zasuwasz w korpo, więc potrzebujesz paliwa do pracy. Mózg zużywa najwięcej energii..Jako szefowa podobno za bardzo bratasz się z podwładnymi - doda "opiekun z bajki". 

Na tym "czary" Justina się nie skończą w 2715 odcinku "Barw szczęścia". Skotnicki poinformuje Pyrkę, że też został dyrektorem i to w dwóch firmach. I oczywiście Agata będzie pod dużym wrażeniem... Po powrocie do domu opowie, jak Justin się zmienił w fajnego, interesującego i sympatycznego chłopaka.

Hubert będzie przerażony w 2715 odcinku "Barw szczęścia". Nie o takim narzeczonym marzył dla swojej siostry. Czego dobrego można się spodziewać po "skaczącym z kwiatka na kwiatek" amancie? 

- Masz niezłą wkrętkę - zauważy ponuro brat Agaty. 

- To żadna wkrętka. Koleżeński przelot - odpowie Agata i wróci do pisania sms-ów z Justinem. Bo Skotnicki nie odpuści i dosłownie zaleje jej telefon wiadomościami....

- Jechałaś na niego, aż uszy więdły - przypomni siostrze Hubert. 

- Nie przepadałam za nim z uwagi na Patryka. Bo wpakował go kiedyś w kłopoty. Ale teraz... zmienił się w sensownego faceta - zapewni Agata.

- Ostrożnie z tym przelotem - ostrzeże Agatę brat. 

Niestety, ZDJĘCIA z kolejnych odcinków "Barw szczęścia" nie kłamią - Agata wplącze się w związek z Justinem i będą ze sobą bardzo blisko. Jak to się dla niej skończy? Zobacz w GALERII ZDJĘĆ. 

Zobacz też: Barwy szczęścia, odcinek 2713: Sabina znów zostanie matką! Po decyzji Kajtka zyska drugą córkę

Barwy szczęścia. Patryk pocałuje Oliwkę, a Agata będzie na to patrzeć! To się źle skończy! - ZDJĘCIA
Najnowsze