Barwy szczęścia

Barwy szczęścia. Totalna kompromitacja Agaty. Wymknie się cichaczem z hotelu Stańskich po nocy z kochankiem, a Patryk dowie się o wszystkim - ZDJĘCIA, WIDEO

Agata w "Barwach szczęścia" stoczy się na samo dno! Jako pierwsi zdradzamy z kim Pyrka (Natalia Zambrzycka) spędzi upojną noc w hotelu Stańskich! I choć Agata niewiele będzie z tego pamiętać, prawda o tym skandalicznym wydarzeniu szybko dotrze do Patryka (Konrad Skolimowski). Na najnowszych ZDJĘCIACH w GALERII widzimy, jak Agata wymyka się cichaczem nad ranem z hotelu Stańskich, a później próbuje dociec co tak naprawdę się wydarzyło. I to się dla wszystkich bardzo źle skończy! Zobacz koniecznie upadek Pyrki w GALERII ZDJĘĆ i na WIDEO!

Agata w Barwach szczęścia upadnie na samo dno! Patryk dowie się o jej nocy z kochankiem w hotelu Stańskich - ZDJĘCIA, WIDEO 

W nowych odcinkach "Barw szczęścia" wydarzą się szokując roszady miłosne. Na WIDEO, opublikowanym na oficjalnym profilu "Barw szczęścia" na Instagramie wygląda to tak, że Agata zobaczy namiętny pocałunek Patryka (Konrad Skolimowski) i Oliwki (Wiktoria Gąsiewska) na środku ulicy i sama "pójdzie w długą". Jaka będzie kolejność tych zdarzeń dowiemy się na pewno w nowych odcinkach serialu, za to nie ma wątpliwości w sprawie ostatecznego upodlenia Agaty!  

Ujawniamy: w "Barwach szczęścia" na imprezie firmowej Agaty znajdzie się także dobrze znana z serialu postać. I ton on wyląduje z Pyrką w łóżku w hotelu Stańskich! Komu ulegnie pijana Pyrka? Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Poranek Agaty w jednym z nowych odcinków "Barw szczęścia" będzie tragiczny. Przerażona Pyrka obudzi się nago w łóżku obok równie gołego Justina - zobacz to na WIDEO i w GALERII ZDJĘĆ. Oboje będą wyglądali na zaskoczonych tą sytuacją, można więc się domyślić, że zdecydowanie za dużo wypili w klubie. Agata szybko zbierze swoje rzeczy i z poczuciem winy wymknie się po cichu z hotelu Stańskich. Ale oczywiście ktoś ją zauważy!

Agata spędziła noc w hotelu z Justinem - doniesie Patrykowi usłużna przyjaciółka. To doprowadzi do poważnej rozmowy Justina z byłym narzeczonym Agaty. 

Stary, ja nie chcę, żeby to zepsuło naszą przyjaźń - będzie błagał Justin. 

Wal się! - usłyszy odpowiedź Patryka. 

Z kolei upokorzona Agata w "Barwach szczęścia" poczuje potrzebę wyjaśnienia kochankowi, ż na dłuższą metę nic między nimi nie będzie. - Chciałabym, żebyś wiedział, że to była jednorazowa akcja!

Ale sama Pyrka nie do końca będzie miała pojęcie, jaka tak naprawdę "akcja" zdarzyła się między nią i Justinem. Prawda na ten temat wyjdzie podczas jj szczerej rozmowy z Klarą (Olga Jankowska).

- Dobrze, że się nie przespaliśmy... - będzie próbowala sama się pocieszyć Pyrka. 

- Mówiłaś, że nie pamiętasz - Klara przywróci Agatę do rzeczywistości. 

Co się dalej stanie z Agatą w "Barwach szczęścia"? Ze ZDJĘĆ i WIDEO wynika jasno, że Pyrka mocno się pogubi, a Patryk już nie będzie jej chciał. Czy Pyrka znajdzie jeszcze szansę na szczęście? Przekonamy się śledząc jej wątek w nowych odcinkach!

Zobacz też: Zabraknie Barw szczęścia i Na dobre i na złe w listopadzie! Co się dzieje z serialami? Znamy przyczynę

Barwy szczęścia. Patryk pocałuje Oliwkę, a Agata będzie na to patrzeć! To się źle skończy! - ZDJĘCIA
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze