Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2712: Kasia odrzuci Igora! Po aferze z Weroniką zrozumie, że kocha tylko Łukasza – ZDJĘCIA

2022-12-11 17:04

W 2712 odcinku „Barw szczęścia” (emisja w poniedziałek 12.12.2022 o 20.10 w TVP2) Kasia (Katarzyna Glinka) odwiedzi Igora (Tomasz Nosiński) w szpitalu i da mu kosza! Sadowska nie będzie chciała wracać do uczuć, które jej wielbiciel wyraźnie do niej żywi, bardzo go przy tym rozczarowując. Tym bardziej, że Igor powoli zacznie wracać do zdrowia i nadziei, że między nim a Kasią, tak troskliwie opiekującej się nim i jego synem Maksem (Mikołaj Wichowski), może dojść do czegoś więcej. W 2712 odcinku „Barw szczęścia” Kasia zda sobie sprawę, że po całej aferze z pocałunkiem Łukasza (Michał Rolnicki) z Weroniką (Maria Świłpa), kocha tylko męża i chce mu wybaczyć i ponownie zaufać. Zobaczcie to koniecznie w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2712 - poniedziałek, 12.12.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2712 odcinku „Barw szczęścia” Igor powoli zacznie dochodzić do zdrowia po koszmarnym wypadku, jaki rozegrał się na oczach Kasi. Wielbiciel Sadowskiej zdążył jeszcze wyznać jej swoje uczucia i dać wyraźnie do zrozumienia, że nie jest mu obojętna, po czym wpadł pod rozpędzony samochód i nabawił się poważnego urazu głowy. Igor przez dłuższy czas przebywał w śpiączce farmakologicznej, a po odzyskaniu świadomości czekała go długa droga do odzyskania pełnej sprawności, jednak już w 2712 odcinku „Barw szczęścia” rehabilitacja zacznie przynosić znaczące efekty, a Igor odzyska siłę w dłoniach i stanie się coraz bardziej samodzielny.

W 2712 odcinku „Barw szczęścia” Kasia odwiedzi Igora w szpitalu, gdzie jej wielbiciel natychmiast pochwali się sukcesami w rehabilitacji. Ojciec Maksa będzie już w stanie samodzielnie chwycić po szklankę z wodą i pić, co jeszcze niedawno było nie do pomyślenia. Sadowska szczerze ucieszy się z jego postępów i serdecznie mu pogratuluje, na co Igor wyraźnie zaznaczy, że to wszystko wyłącznie zasługa jej i Maksa, za co będzie jej bardzo wdzięczny.

- Łał, no brawo, widzę, że rehabilitacja daje efekty. Słuchaj jeszcze chwila i będziesz zupełnie samodzielny – ucieszy się Kasia.

- Maks mnie motywuje i ty – zauważy Igor.

- Niedługo mój drogi w ogóle nie będziesz mnie potrzebował – stwierdzi.

- Dziękuje za wszystko – przyzna szczerze w 2712 odcinku „Barw szczęścia”.

Wtedy w 2712 odcinku „Barw szczęścia” Igor chwyci Kasię za rękę, ale Sadowska natychmiast ją zabierze i obrzuci go wymownym spojrzeniem. Ojciec Maksa zrozumie, że się zapędził i od razu przeprosi, ale Kasia zda sobie sprawę, do czego dąży Igor i postanowi to ukrócić!

– Przepraszam… - powie Igor.

- Nie się nie stało, ale proszę cię nie rób tak więcej – podkreśli Sadowska.

- Tak, oczywiście – zgodzi się.

Wówczas w 2712 odcinku „Barw szczęścia” Kasia ostatni raz wróci do wyznania Igora sprzed wypadku i da swojemu wielbicielowi jasno do zrozumienia, że nie ma na co liczyć, gdyż między nimi nigdy nic nie będzie. Słowa Sadowskiej mocno dotkną i rozczarują Igora, który wyraźnie będzie liczył na coś więcej, jednak finalnie zaakceptuje decyzję Kasi…

- Ja wiem, że szpital nie jest najlepszym tego typu miejscem na takie rozmowy, ale powinniśmy sobie coś wyjaśnić. Chodzi o te twoje wyznanie sprzed wypadku – zacznie Kasia

- Tak, wiem. Przepraszam za to – przyzna Igor.

- Proszę cię, nie wracajmy do tego już… Nigdy – powie stanowczo Sadowska.

Barwy szczęścia. Kasia nie uwierzy, że Łukasz nie ma romansu z Weroniką
Najnowsze