Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2710: Bożena i Bruno będą musieli uciekać z kraju! Zabójstwo Zaborskiego u prokuratora

W 1710 odcinku "Barw szczęścia" szokujący zwrot akcji w sprawie zabójstwa Zaborskiego (Wojciech Solarz)! Zapowiada się na to, że Bożena (Marieta Żukowska) i Bruno (Lesław Żurek) będą musieli uciekać z kraju, bo nagłym zaginięciem Rafała zajmie się prokuratura i będą mieli Stańskich już "na widelcu"! Czy Bożena i Bruno o rzucą wszystko i uciekną z kraju, aby Stańska nie trafiła za kratki? Co będzie z małym Tadziem (Józio Trojanowski)? Sprawdź co już wiemy o dramatycznych wydarzeniach w 1710 odcinku "Barw szczęścia"!

"Barwy szczęścia" odcinek 2710 - czwartek, 8.12.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2710 odcinku "Barw szczęścia" sprawa śledztwa w sprawie zaginięcia i potencjalnego zabójstwa Zaborskiego nabierze tempa. Niestety, dowody zebrane przez policję trafią do prokuratora, a Bożena dostanie wezwanie na przesłuchanie. To będzie taki moment, w którym w życiu Stańskich zrobi się naprawdę "gorąco". Czy zdecydują się na porzucenie dorobku całego życia i uciekną za granicę? Co się stanie z małym Tadziem? 

Bożena w 2710 odcinku "Barw szczęścia" zostanie już drugi raz wezwana przed oblicze prokuratora. W tym samym czasie policyjny zespół nurków przeczesze park w poszukiwaniu ciała Zaborskiego. To to samo miejsce, w którym Bożena zrzuciła Rafała z mostu na kamienie do rzeki. Czy znajdą zwłoki Zaborskiego i Stańska zostanie aresztowana?

Jeszcze w 2710 odcinku "Barw szczęścia" Bożena wyjdzie z przesłuchania jako wolny człowiek. Ale całą rodzina zacznie zamartwiać się, że jeżeli Stańscy nie znikną, to się może zaraz zmienić. Szczególnie Wiśniewski (śp. Kazimierz Mazur) będzie namawiał Bożenę i Bruna, aby czym prędzej spakowali manatki i uciekli za granicę! Czy to zrobią? 

Trudno sobie wyobrazić, aby Stańscy zostawili w Polsce małego Tadzia i zniknęli w 2710 odcinku "Barw szczęścia". Bożenę będą dręczyły poczucie winy i niepewność, więc decyzję za nich dwoje będzie musiał podjąć Bruno. Czy zabierze żonę i wyjadą na zawsze z Polski? Dowiemy się obserwując ich wątek od 8.12 w TVP2!

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2709: Nowy trop w sprawie Zaborskiego! Pieniądze z okupu za Tadzia na koncie na Seszelach - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Patryk pocałuje Oliwkę, a Agata będzie na to patrzeć! To się źle skończy! - ZDJĘCIA
Najnowsze