Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2709: Kępski wróci bez Iwony przez problemy po przeszczepie. Grażyna wykorzysta okazję - ZDJĘCIA

2022-11-16 16:17

W 2709 odcinku "Barw szczęścia" Tomasz Kępski (Jakub Sokołowski) wyjaśni powód nagłego powrotu z USA i rozstania z Iwoną Pyrką (Izabela Zwierzyńska), która zostanie z Stanach z córką. Po przeszczepie wątroby u Kępskiego wystąpią bowiem komplikacje, będzie musiał się poddać badaniom w szpitalu i leczeniu. Choć Tomek nie będzie chciał martwić rodziców, syna Wiktora (Grzegorz Kestranek) i Grażyny (Kinga Suchan), to Iwona w 2709 odcinku "Barw szczęścia" uprzedzi Kępskich o problemach Tomasza. Powrót Kępskiego wykorzysta Grażyna, która nie pozwoli mu tak szybko wyjechać z Polski. Ale w życiu Kępskiego pojawi się jeszcze jedna kobieta. Zobacz ZDJĘCIA z 2709 odcinka "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2709 - środa, 7.12.2022, o godz. 20.10 w TVP2

Powrót Tomasza Kępskiego w 2709 odcinku "Barw szczęścia" będzie zapowiedzią rozpadu jego związku z Iwoną? Co prawda narzeczony Pyrki przyjedzie z USA sam, bo ją zatrzymają w Ameryce obowiązki służbowe, to cały czas będzie zapewniał, że między nimi wszystko układa się pomyślnie. Zaraz po przyjeździe do kraju Kępski zatrzyma się w hotelu Stańskich gdzie przypadkiem pozna Oliwkę (Wiktoria Gąsiewska), która zrobi na nim oszałamiające wrażenie. Potem spotka się z Wiktorem, a następnie syn zawiezie go na badania kontrolne do szpitala.

W 2709 odcinku "Barw szczęścia" okaże się bowiem że po przeszczepie wątroby u Tomka pojawiły się pewne komplikacje. - Nie zostawię cię. Nie ma opcji. Chyba mam prawo sprawdzić, jak sprawuje się moja własna wątroba. Przynajmniej ten kawałek, który ci dałem - zażartuje syn Tomka. W szpitalu na Kępskiego będą czekali już rodzice - Wanda (Maja Barełkowska) i Henryk (Zbigniew Suszyński). Ale zjawi się także jego była dziewczyna, matka Wiktora, Grażyna, która zauważy jak świetnie Tomek wygląda.

Badania Kępskiego w 2709 odcinku "Barw szczęścia" wykażą, że to, co mu dolega, to zwykłe zatrucie bakteryjne nie mające nic wspólnego z przeszczepem, choć dające takie same objawy, jak przy niewydolności wątroby. Tomek nie będzie chciał martwić rodziców, lecz Wanda zacznie mu robić wyrzuty, że wiedzą co się z nim dzieje.

Matka Tomka w 2709 odcinku "Barw szczęścia" zaprosi na rodzinny obiad Grażynę i Wiktora, by uczcić powrót syna do Polski. Tomasz zwróci jednak Wandzie uwadze, że bez Iwony i Wioletki (Aurelia Żarnowiecka) ich rodzina nie jest w komplecie. Przez cały czas Wanda będzie przekonywać Tomasza, że zbyt pochopnie zdecydował się na przeprowadzkę do USA. Da mu do zrozumienia, że powinien zapomnieć o Iwonie, bo przecież to oni są jego najbliższymi.

Barwy szczęścia. Kochanka Kępskiego nie pozwoli mu być z Iwoną. Grażyna zajmie miejsce Pyrki!
Najnowsze