Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2705: Koniec Huberta i Klary. Zniszczy ich nagły wyjazd Pyrki - ZDJĘCIA

W 2705 odcinku "Barw szczęścia" zobaczymy ostateczne rozstanie Huberta (Marek Molak) z Klarą (Olga Jankowska)? Pewne jest, że żona Pyrki nie będzie już mogła wytrzymać w domu. Stany lękowe nie pozwolą jej pisać nowej książki. Klara będzie reagowała na każdy normalny dźwięk jak na atak, więc dojdzie do wniosku, że musi się wyprowadzić. I oczywiście znajdzie się usłużny kolega, który jej w tym pomoże... Już w 2707 odcinku odcinku "Barw szczęścia" zobaczymy jak straszną cenę będzie musiała Pyrka zapłacić za tę przysługę. Czy straci także Huberta? Zobacz koniecznie GALERIĘ NOWYCH ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2705 - piątek, 25.11.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2705 odcinku "Barwa szczęścia" Klara zacznie czuć się w domu jak więzień, który w każdej chwili może zostać zaatakowany. Oczywiście będzie to efekt traumy po faktycznej napaści, która wydarzy się w 2702 odcinku serii. Niestety ta sytuacja bardzo źle wpłynie na funkcjonowanie Klary w domu i postanowi, że aby móc pisać i swobodnie oddychać, musi na jakiś czas się wyprowadzić. I zrobi to, co zapoczątkuje całą serię fatalnych zdarzeń!

Klara w 2705 odcinku "Barw szczęścia" powie Hubertowi, że nie da rady w domu dalej tworzyć i skorzysta z oferty usłużnego Bartosza. Szef znajdzie Pyrce miejsce w tomu pracy twórczej i ona czym prędzej tam się przeniesie. Do czego do doprowadzi jej małżeństwo?

Już 2 odcinki później w 2607 odsłonie "Barw szczęścia" pijany Bartosz (Artur Bocheński) zapuka do Klary z szampanem. Kiedy znajdzie się w pokoju zacznie lżyć jej męża i dobierać się do pisarki. Bardzo możliwe, że dojdzie nawet do gwałtu! Jak te traumatyczne przeżycia Klary poza domem wpłyną na jej małżeństwo z Hubertem? Przekonamy się dopiero w grudniu 2022!    

Nie przegap: Czarny tydzień nie tylko dla M jak miłość. Tylko jeden dzień z Barwami szczęścia, a to jeszcze nie koniec

Barwy szczęścia. Patryk pocałuje Oliwkę, a Agata będzie na to patrzeć! To się źle skończy! - ZDJĘCIA
Najnowsze