M jak miłość

Barwy szczęścia, odcinek 2698: Seks Klary i Huberta po szalonej propozycji zmieni się w koszmar? Okrutny i cwany Bartosz tylko na to liczy -ZDJĘCIA

2022-11-16 20:30

W 2698 odcinku "Barw szczęścia" Klara (Olga Jankowska) i Hubert (Marek Molak) będą mieć powody do świętowania. Gorący seks stanie się zwieńczeniem propozycji, którą otrzyma Pyrka. Książka pisarki odniosła taki sukces, że do wydawnictwa zaczną napływać prośby o kolejną część powieści erotycznej! Początkowo Klara będzie sceptycznie nastawiona, ale pewne rozmowy dadzą jej do myślenia. W 2698 odcinku "Barw szczęścia" nawet Hubert zachęci żonę do dalszej współpracy z Bartoszem (Artur Bocheński), ale wyjdzie na jaw, że to poważny błąd. Sielanka zamieni się w koszmar!

"Barwy szczęścia" odcinek 2698 - środa, 16.11.2022, o godz. 20.35 w TVP2

Książka Klary przysporzyła jej wielu nieprzyjemności, m.in. w postaci psychofana Adamskiego (Jarosław Paczyński), ale okaże się, że fani pokochali twórczość Pyrki i domagają się kontynuacji powieści! Pisarka nie będzie zachwycona pomysłem, bo ceni sobie życie w spokoju, z rodziną. - Wydawnictwo coraz bardziej naciska na drugą część książki - oznajmi mężowi Klara w 2698 odcinku "Barw szczęścia". - Według mnie to bardzo dobrze! Boisz się, że nie będzie takim sukcesem jak pierwsza? - zapyta zdziwiony Hubert. - Bardziej tego całego promocyjnego zamieszania jakie było z tym związane. Przecież to był koszmar dla mnie, dla ciebie i całej rodziny. Jak sobie pomyślę, ile to nas zdrowia kosztowało, to... - nie dokończy Klara, ale ostatecznie uda się na wizytę do wydawnictwa, gdzie natrętny Bartosz zrobi wszystko, by pisarka podpisała nową umowę. Nie przyzna się, że wcale nie robi tego z powodów zawodowych, a raczej po to, by mieć kobietę blisko siebie. 

Klara i Hubert będą świętować w łóżku w 2698 odcinku "Barw szczęścia", ale nie przewidzą tragedii 

Wizyta w wydawnictwie skończy się ostrą wymianą zdań. Klara początkowo nie będzie chętna, by podpisać kolejną umowę i stworzyć kontynuację erotyka. - (...) Klara, czytelniczki pokochały twoją książkę! To, co napisałaś, było dla nich ważne - oznajmi Bartosz, który wszelkimi sposobami postara się namówić kobietę do współpracy. - Nie urabiaj mnie jak nastolatki, dobrze? - oburzy się Pyrka. - Jakoś muszę cię urobić... Nie kłamię, czytelniczki chcą kolejnej książki, ja chcę z tobą pracować, prezes chce z tobą podpisać drugą umowę i za drugą książkę zapłaci ci więcej niż za pierwszą - będzie drążył temat mężczyzna, ale Klara w 2698 odcinku "Barw szczęścia" wyjaśni mu, że nie tylko o pieniądze chodzi. Ostatecznie jednak zastanowi się nad napisaniem kolejnej części erotyku i przystanie na propozycję z wydawnictwa. 

KIedy Klara i Hubert zaczną świętować w intymnej atmosferze w łóżku, Bartosz zatriumfuje. Pyrka nie pomyśli, że mężczyzna jest niebezpieczny, a już niebawem okaże się, że nie ma skrupułów. Postawi kobietę w koszmarnej sytuacji, wywiezie za miasto, gdzie zacznie się do niej dobierać, ale bez jej zgody! Dojdzie do gwałtu? Klara i Hubert zaczną świętować za wcześnie, bo niebawem wydarzy się tragedia... 

Barwy szczęścia. Klara omotana przez psychofana! Nieobliczalny Adamski zacznie od niewinnego prezentu
Najnowsze