Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2696: Zwłoki Zaborskiego wyłowione z rzeki! Bożena przyzna się, że to ona zabiła Rafała - ZDJĘCIA

2022-11-07 9:05

W 2696 odcinku "Barw szczęścia" Bożena (Marieta Żukowski) zobaczy artykuł na okładce "Szoku" i zwłokach mężczyzny wyłowionych z rzeki, nieopodal parku, w którym zaatakował ją Rafał Zaborski (Wojciech Solarz), a ona w samoobronie zrzuciła go z mostu do wody. Oficjalnie Zaborski zostanie uznany za zaginionego, policja i Bruno (Lesław Żurek) będą pewni, że Rafał uciekł i gdzieś się ukrywa. Ale na widok zdjęć topielca z rzeki Bożena w 2696 odcinku "Barw szczęścia" załamie i w końcu wyzna mężowi prawdę, że zabiła Zaborskiego. Czy odnalezione ciało to będą zwłoki Rafała? Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA.

"Barwy szczęścia" odcinek 2696 - poniedziałek, 14.11.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2696 odcinku "Barw szczęścia" okaże się, że zaginiony Rafał Zaborski nie żyje? Od chwili, w której Bożena stoczy dramatyczną walkę z największym wrogiem, zrzuci przeciwnika z mostu do rzeki w parku, nikt nie będzie wiedział co się stało z Zaborskim. Przez kilka dni Stańska będzie ukrywała przed Brunem, co ją spotkało. Zaczną ją jednak dręczyć koszmary, w którym będzie widziała siebie poszukującą w szuwarach na rzeką ciała Zaborskiego. Policjant Marcin Kodur, który najpierw prowadził sprawę porwania syna Bożeny i Bruna, udziału w uprowadzeniu Zaborskiego, teraz będzie szukał przestępcy. Nie podejrzewając, że Stańska może być zamieszana w jego zniknięcie.

Wreszcie Bożena w 2696 odcinku "Barw szczęścia" nie wytrzyma napięcia. Kiedy zobaczy artykuł w "Szoku" o martwym mężczyźnie wyłowionym z rzeki, będzie niemal pewna, że to Zaborski. - Czytałam artykuł w "Szoku" o tym topielcu. Wiesz coś może więcej? - zadzwoni od razu do Łukasza Sadowskiego (Michał Rolnicki), by dowiedzieć się od niego czegoś więcej. Ale Łukasz nie będzie wiedział kim jest topielec, bo wykaże to dopiero sekcja zwłok.

Załamana Stańska w 2696 odcinku "Barw szczęścia" przestanie panować nad emocjami nawet przy synku Tadziu. W końcu wyzna Brunowi prawdę, że Rafał wcale nie uciekł, że przestała się już bać, że nagle wróci i znów ich skrzywdzi.  - Kochanie, co się dzieje? Widzę, że coś cię gryzie.Powiedz, proszę, o co chodzi…

- Bruno, ja chyba go zabiłam. Chyba zabiłam Rafała! Po tych słowach żony Bruno w 2696 odcinku "Barw szczęścia" przekona żonę, że nie może zgłosić się na policję póki nie potwierdzi się, że to ciało Zaborskiego wyłowiono z rzeki. Żadne z nich nie będzie miało bowiem całkowitej pewności, że martwym mężczyzną odnalezionym w wodzie jest właśnie Rafał.

Barwy szczęścia ZWIASTUN. Celina dopadnie Zaborskiego z porywaczem Tadzia! To będzie koniec Rafała
Najnowsze