Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2691: Dominika i Sebastian przed ślubem zostaną rodzicami! Przygarną dziecko prostytutki - ZDJĘCIA

2022-10-18 13:39

W 2691 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Dominika (Karolina Chapko) i Sebastian (Marek Kacper Krupski) omal się rozstaną! Tuż po zaręczynach niepełnosprawny Kowalski zacznie podejrzewać, że narzeczona znów została prostytutką, że sypia z innymi mężczyznami za pieniądze, bo on nie może jej zaspokoić. Absurdalne zarzuty Sebastiana w 2691 odcinku "Barw szczęścia" dotkną Dominikę tak bardzo, że odda mu pierścionek. Dość szybko nastąpi jednak kolejny zwrot u tej pary. Przeszłość Dominiki wpłynie na ich wspólne życie, kiedy pojawi się dziecko prostytutki. Czy do ślubu w ogóle dojdzie? Zobacz ZDJĘCIA z 2691 odcinka "Barw szczęścia" i sprawdź, co będzie dalej.

"Barwy szczęścia" odcinek 2691 - piątek, 4.11.2022, o godz. 20.10 w TVP2

Ślub Dominiki i Sebastiana w 2691 odcinku "Barw szczęścia" stanie pod znakiem zapytania z powodu dawnego życia byłej prostytutki. Już raz, trzy lata temu, zakochani byli o krok od ślubu, ale ostatecznie nie pobrali się. Na skromnej ceremonii w urzędzie doszło do skandalu z udziałem Dominiki, która kiedyś rozbierała się przed jednym z zaproszonych gości. Ostatecznie panna młoda uciekła, a Sebastian nie zdołał jej przekonać, że przeszłość nie ma dla niego znaczenia. Tragiczne wydarzenia związane z wypadkiem Kowalskiego, który od miesięcy jest sparaliżowany, przykuty do wózka inwalidzkiego, ponownie ich do siebie zbliżyły.

Dominika w 2691 odcinku "Barw szczęścia" wróci do prostytucji?

Kryzys nastąpi w 2691 odcinku "Barw szczęścia" gdy Sebastian zauważy na komputerze stronę agencji towarzyskiej i oskarży Dominikę, że znów jest prostytutką! Na nic się zdadzą jej tłumaczenia, że chciała pomóc dawnej koleżance, Soni (Weronika Nockowska), która wpakowała się w kłopoty. Brak zaufania Sebastiana, podłe słowa z jego ust doprowadzą, że w 2691 odcinku "Barw szczęścia" Dominika zwróci mu pierścionek zaręczynowy.

Sebastian zarzuci Dominice, że brakuje jej kochanka!

Jakby tego było mało podejrzliwy Sebastian w 2691 odcinku "Barw szczęścia" uzna, że jego narzeczoną coś ciągnie do dawnego życia! Wprost powie jej, że nie wierzy, iż chciała tylko pomóc znajomej prostytutce, ale także chciała się prostytuować. - Może brakuje ci faceta – rzuci nagle Kowalski, a Dominika nie zniesie dłużej takiego traktowania. 

Konfrontacja Sebastiana z przyjaciółką Dominiki w 2691 odcinku "Barw szczęścia"

Wszystko się zmieni gdy w 2691 odcinku "Barw szczęścia" w mieszkaniu Kowalskiego zjawi się Sonia, która poprosiła Dominikę, by zajęła się jej synkiem na jakiś czas. - Wciągasz ją z powrotem w to bagno! - oskarży ją Sebastian. Jak podaje światseriali.interia.pl. Przyjaciółka Dominiki nie uwierzy w to co słyszy. Nazwie sparaliżowanego faceta idiotą. - Jak będzie chciała się wyżyć, to nie zacznie się prostytuować, tylko cię po prostu zdradzi – powie, po czym Sebastian wyrzuci ją za drzwi.

Po tej awanturze w 2691 odcinku "Barw szczęścia" Sebastian zrozumie jak wielki błąd popełnił i przeprosi Dominikę za to, że podejrzewał ją o najgorsze. - Za mój wybuch, brak zaufania i te wszystkie okropne rzeczy, które powiedziałem. Nie wracajmy już do tego. Lecz ona nie będzie chciała dłużej unikać rozmów o przeszłości, o tym, że była prostytutką, ale skończyła z takim życiem.

- Moja przeszłość nas prześladuje. Musimy to przegadać, oswoić... Inaczej to nie ma sensu – stwierdzi. Skruszony Kowalski w 2691 odcinku "Barw szczęścia" znów założy jej pierścionek zaręczynowy na palec. Dominika przekona narzeczonego, by razem  zaopiekowali się synkiem Soni, zostali rodzicami chłopca na jakiś czas.

M jak miłość. Koniec Magdy i Andrzeja? Budzyński będzie walczył, żeby odzyskać miłość żony!
Najnowsze