Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2682: Kłamstwo Chowańskiego wyjdzie na jaw! Artur oszukał Basię, żeby ją wykorzystać - ZDJĘCIA

W 2682 odcinku "Barw szczęścia" oszustwo Chowańskiego (Jacek Rozenek) zostanie ujawnione! Artur zbliżył się do załamanej Basi (Sławomira Łozińska) na cmentarzu, przy grobie Zenka (ś.p. Jan Pęczek). Od słowa do słowa, to właśnie Chowański stał się dla wdowy w żałobie wsparciem i miał mnóstwo czasu, aby łączyć się z nią w bólu i dodawać otuchy. Basia uwierzyła w czyste intencje przyjaciela i dojdzie nawet do tego, że Grzelakowa postanowi z Chowańskim zamieszkać! Tymczasem w 2682 odcinku "Barw szczęścia" Jola (Małgorzata Potocka) ujawni, że Artur jest bankrutem i to z tego powodu zbliżył się do majętnej Grzelakowej. Jak zareaguje Basia?

"Barwy szczęścia" odcinek 2682 - piątek, 21.10.2022, o godz. 20.10 w TVP2

Basia w 2682 odcinku "Barw szczęścia" postanowi "ocieplić" osobę Artura wśród swoich przyjaciół i z tej okazji urządzi wystawny obiad. Kiedy już Grzelakowa pochwali Chowańskiego, jak pomagał jj w zakupach i gotowaniu, znienacka Jola zabierze głos i zapyta o jego biznes. Artur na początku będzie próbował się wymigać od odpowiedzi "skomplikowaną sytuacją gospodarczą", ale nie na wiele się to zda. Basia będzie w szoku, kiedy zrozumie, że zadaje się z kompletnym bankrutem!

- Łatwo zbankrutować, prawda? - nie odpuści Jola Arturowi w 2682 odcinku "Barw szczęścia".

- To trudne sprawy - spróbuje jeszcze wymigać się Chowański.

- Ale się o tym nie mówi...

- O czym rozmawiacie? - zainteresuje się Basia. 

- Może trochę niezręcznie się zaczęło, ale chcielibyśmy zapytać, czy te wszystkie informacje, które krążą o panu w internecie to prawda? - Jola "wyjmie karty na stół".  

- Niestety tak - odpowie szczerze bankrut. 

- Jakie informacje? - dopyta Grzelakowa. 

- Twój przyjaciel jest bankrutem i oszustem - oznajmi Jola. 

I tak dzięki przyjaciołom Basia w 2682 odcinku "Barw szczęścia" pozna całą prawdę o Chowańskim. Artur "wyspowiada się" z tego, jak jego firma popadła w bankructwo i co na to wpłynęło. Czy wyjaśni dlaczego też został uznany za oszusta?

- Moja firma popadła w kłopoty. Ja miałem udar, nie byłem w stanie się nią zająć. Skupiłem się na swoim zdrowiu, rehabilitacji. Straciłem dom i firmę, ogłosiłem upadłość konsumencką. Zapadł wyrok sądu, na mocy którego przez kilka najbliższych lat muszę spłacać długi, jeżeli oczywiście będę zarabiał jakieś pieniądze. 

Później Basia zapyta Chowańskiego, dlaczego nic jej nie powiedział o swoich kłopotach i czy nie pomogli mu przyjaciele. Co usłyszy w odpowiedzi i jaką decyzję podejmie Grzelakowa na temat dalszej relacji z Arturem? Dowiemy się już 21.11 w TVP2 o stałej porze. 

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2693: Będzie drugie porwanie Tadzia! Zaborski sam zaatakuje Stańskich w biały dzień - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Basia dzięki Chowańskiemu po śmierci Zenka nigdy nie będzie sama
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze