Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2679: Damian oskarży Renatę, że uwiodła jego syna Mirka! To będzie zemsta na Wójciku? - ZDJĘCIA

2022-10-03 20:11

W 2679 odcinku serialu "Barwy szczęścia" wyda się romans Renaty (Anna Mrozowska) i Mirka (Oliwier Kozłowski)! Damian Wójcik wpadnie w szał na wieść, że jego nastoletni syn zakochał się w kelnerce z Feel Good, która omal nie została jego dziewczyną! Przypadek sprawi, że Damian zobaczy wiadomość, którą Renata wyśle do Mirka i będzie niemal pewny, że syn nawiązał romans ze starszą kobietą. Nie zapanuje nad nerwami i w 2679 odcinku "Barw szczęścia" oskarży przyjaciółkę, że uwiodła chłopaka z zemsty za to, że ją odtrącił i wybrał Anię "Żabcię" (Hanna Klepacka). Słowa Wójcika obrażą Renatę, która wreszcie będzie musiała powiedzieć prawdę.

"Barwy szczęścia" odcinek 2679 - wtorek, 18.10.2022, o godz. 20.10 w TVP2

Dla Damiana w 2679 odcinku "Barw szczęścia" stanie się jasne, że Renata i Mirek mają romans i do tego, że to ona zaciągnęła jego syna do łóżka, bo chciała w ten sposób odegrać się z to, że Wójcik związał się z Żabcią! Co prawda ojciec Mirka nie przyłapie go z kochanką na gorącym uczynku, ale dowodem na romans będzie SMS, który Renata przyśle do chłopaka, a który wpadnie w ręce jego ojca. Nic dziwnego, że Wójcik wpadnie w szał i jak podaje swiatseriali.interia.pl cały gniew skieruje przeciwko Renacie. To właśnie ją oskarży o poderwanie Mirka, który zakochał się w niej bez pamięci.

Renata w 2679 odcinku "Barw szczęścia" powie Damianowi co ją łączy z Mirkiem

Przyjaciółka Wójcika w 2679 odcinku "Barw szczęścia" nie będzie mogła uwierzyć własnym uszom. Uzna go za wariata, który zwyczajnie sobie coś uroił. - To dlaczego pisałaś do niego, że nie możecie być razem? Spotykaliście się? - Damian nie odpuści i będzie chciał wiedzieć co łączy Renatę z Mirkiem. Wobec jego stanowczej reakcji na "romans" kelnerka wreszcie przyzna się, że Mirek się w niej zakochał, próbuje ją zdobyć i chce, by byli razem, nie zważając na różnicę wieku.

- Nie chciałam zranić Mirka. To wrażliwy chłopak. Bałam się też twojej reakcji. Ja nic nie zrobiłam! To Mirek dążył do spotkań. Myślałam, że potrzebuje rozmowy, a on zaczął mnie całować! - wyjawi Renata, która w  2679 odcinku "Barw szczęścia" także nie zapanuje nad nerwami. Damian pośle przyjaciółce pełne nienawiści spojrzenie. - Całowałaś się z moim synem?!

Damian w 2679 odcinku "Barw szczęścia" wścieknie się na Mirka za to, że zakochał się w Renacie

Emocje między przyjaciółmi w 2679 odcinku "Barw szczęścia" sięgną zenitu. Renata zacznie się bronić, że nie pozwoliła Mirkowi posunąć się dalej, że między nimi do niczego nie doszło, choć młody Wójcik próbował dostać to, czego pragnie. Wściekły Damian będzie chciał natychmiast porozmawiać z synem, wybić mu z głowy miłość do Renaty, lecz ona go powstrzyma. Zapewni, że Mirek nie myśli o niej poważnie, a interwencja Damiana może tylko pogorszyć sprawę.

- Tylko go zawstydzisz. To szczeniackie zauroczenie. Zaraz mu przejdzie, znajdzie sobie inny obiekt westchnień. Tak długo pracowaliście nad naprawieniem wzajemnych relacji, nie niszcz tego - uspokoi go kelnerka.

Mimo ostrzeżeń Renaty w 2679 odcinku "Barw szczęścia" Damian rozmówi się z Mirkiem, zażąda od syna, żeby przestał spotykać się z Renatą i więcej nie próbował jej zdobyć. Sprzeciw Wójcika przyniesie jednak odwrotny skutek - Mirek kolejną noc spędzi u Renaty!

Barwy szczęścia, odcinek 2663: Tak zacznie się romans Renaty i Kodura. Kelnerka nie będzie zachwycona
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze