Barwy szczęścia, odcinek 2639: Nowa stażystka zakocha się w Łukaszu! To ona odbierze Kasi męża?

i

Autor: Materiały Prasowe TVP Barwy szczęścia, odcinek 2639: Nowa stażystka zakocha się w Łukaszu! To ona odbierze Kasi męża?

Barwy szczęścia, odcinek 2639: Nowa stażystka zakocha się w Łukaszu! To ona odbierze Kasi męża? - ZDJĘCIA

2022-05-05 10:47

W 2639 odcinku "Barw szczęścia" małżeństwo Kasi (Katarzyna Glinka) i Łukasza (Michał Rolnicki) stanie pod znakiem zapytania, bo na horyzoncie pojawi się piękna i młoda stażystka, która podjęła współpracę z "Szokiem". Weronika (Maria Świłpa) nie odpuści Sadowskiemu, który w 2639 odcinku "Barw szczęścia" zrobi na niej wielkie wrażenie swoim doświadczeniem dziennikarskim. Łukasz wstawi się za dziewczyną u Wangla (Marek Kałużyński), a potem spędzą czas sam na sam. Weronika ewidentnie obmyśli sobie, że stworzy z Łukaszem coś więcej!

"Barwy szczęścia" odcinek 2639 - poniedziałek, 23.05.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2639 odcinku "Barw szczęścia" Łukasz stanie w obronie stażystki, która dopiero stawia pierwsze kroki w dziennikarstwie. Doświadczenie i wiedza Sadowskiego zrobią wielkie wrażenie na młodej Weronice i nawet nie będzie ukrywać, że przełożony jej się podoba! Łukasz dowie się o podłym potraktowaniu dziewczyny, którą Wangel publicznie oskarży o pisanie kiepskich tekstów. Sadowski wścieknie się na mężczyznę, że podcina skrzydła Weronice i stanie w jej obronie.

- To ją ucz, a jak nie potrafisz, to niech idzie na studia, bo do poważnego pisania jeszcze się nie nadaje - cytuje portal światseriali.pl słowa Wangla. Łukasz tak tego nie zostawi i od razu uda się zbadać sprawę u Radomira (Łukasz Wójcik) i okaże się, że to on doniósł na stażystkę. - Poleciałeś z tym do niego? - zapyta Łukasz w 2639 odcinku "Barw szczęścia". - Sam przyszedł. Chciał wiedzieć, jakie postępy robi Weronika, no to mu pokazałem - stwierdzi Radomir. - Jesteśmy teamem, rozumiesz? Co się dzieje w redakcji, zostaje w redakcji. Popracujcie nad tym tekstem razem - oznajmi zdenerwowany Łukasz, któremu bardzo nie spodoba się, że Weronika spotkała się z takim traktowaniem. Dziewczyna wychwyci, że Łukasz się za nią wstawił i mało tego, okaże jej naprawdę sporo wsparcia i zrozumienia. Weronika od razu pomyśli, że może ma u przełożonego szansę na coś więcej...

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1658: Marysia przewidzi śmierć Franki! Znajdzie testament żony Pawła - ZDJĘCIA

- Napracowałaś się. Szkoda, żeby to się zmarnowało - Łukasz w 2639 odcinku "Barw szczęścia" poświęci Weronice sporo uwagi, a dziewczyna będzie nim oczarowana! Weźmie się za Sadowskiego i będzie chciała spędzić z nim więcej czasu. Poprosi nawet o dodatkowy czas, by Łukasz mógł nauczyć ją sztuki dziennikarstwa. - A moglibyśmy jeszcze pogadać o tym tekście? - poprosi dziewczyna, która ewidentnie nie będzie chciała rozstawać się z przełożonym. - To może cię podwiozę i pogadamy po drodze? - zaproponuje Łukasz, co też wyśle jakiś sygnał w kierunku stażystki. Czy słuszny?

Przypomnijmy, że Łukasz i Kasia tworzą bardzo udaną parę, ale mieli swoje wzloty i upadki. Kasia bardzo dużo czasu spędzała niegdyś na Sycylii, więc tworzyli związek na odległość. Łukasz deklaruje, że jest szczęśliwy u boku ukochanej, ale czy piękna, młoda stażystka nie zdoła zawrócić mu w głowie? Tego dowiemy się z kolejnych odcinków "Barwy szczęścia". Sadowski może nie zdawać sobie sprawy, jak bardzo spodobał się Weronice, która nie będzie chciała odpuścić tej znajomości. To na pewno nie spodoba się Górce. 

Przeczytaj: M jak miłość. Argasiński zmieni się dla Patrycji i tak odzyska żonę. Łukasz przegra z przebiegłym ordynatorem – WIDEO, ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2625: Szokujące odkrycie w sprawie porwania Tadzia! Lilly nie da o sobie zapomnieć Kajtkowi – ZWIASTUN
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze