Barwy szczęścia, odcinek 2612: Patryk odwoła ślub z Agatą. Nie poświęci dla niego wszystkiego - ZDJĘCIA

i

Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia, odcinek 2612: Patryk odwoła ślub z Agatą. Nie poświęci dla niego wszystkiego - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2612: Patryk odwoła ślub z Agatą. Nie poświęci dla niego wszystkiego - ZDJĘCIA

2022-04-08 18:31

W 2612 odcinku "Barw szczęścia" Agata (Natalia Zambrzycka) usłyszy od Patryka (Konrad Skolimowski), że żadnego ślubu nie będzie! Narzeczeni już wiele razy rozstawali się i znów do siebie wracali, ale tym razem dopadnie ich tak poważny kryzys, że Patryk odwoła ślub. Jak do tego dojdzie? Wszystko zacznie się walić kiedy w 2612 odcinku "Barw szczęścia" Jezierski postanowi oddać aresztowanej Jowicie (Magdalena Żak) pieniądze, które odłożył z Pyrką na ślub i wesele. Tyle tylko, że Agata kategorycznie się na to nie zgodzi! Wypomni narzeczonemu patologiczną rodzinę i uprzedzi, że nie poświęci dla niego własnych marzeń. Dla Patryka to będzie koniec! Zobaczcie ZDJĘCIA z 2612 odcinka "Barw szczęścia" i poznajcie szczegóły rozstania tej pary.

"Barwy szczęścia" odcinek 2612 - poniedziałek, 11.04.2022, o godz. 20.10 w TVP2

Ślub Agaty i Patryka w 2612 odcinku "Barw szczęścia" zostanie odwołany, a kolejny kryzys, który dopadnie tę parę doprowadzi do ich ostatecznego rozstania, zerwania zaręczyn! A zacznie się od kłótni o wspólne pieniądze na ślub i wesele, które Patryk będzie chciał przejąć na wyciągnięcie Jowity z aresztu! Jezierski zacznie desperacko szukać funduszy na kaucję dla siostry oskarżonej o zabójstwo byłego kochanka, Prota (Andrzej Michalski). Jak uzbiera aż pół miliona złotych? Bez konsultacji z Agatą uzna, że może wziąć ich pieniądze, którymi mieli opłacić własny ślub i przyjęcie weselne.

Pyrka w 2612 odcinku "Barw szczęścia" od razu zaprotestuje! Nie dość, że nie uwierzy w niewinność Jowity, która ma sporo na sumieniu, to jeszcze da narzeczonemu jasno do zrozumienia, że dla jego siostry nie zdobędzie się na aż takie poświęcenie. - To ja się da ciebie nie liczę? Oczekujesz, że poświęcę wszystko, swoje plany i marzenia po to, żeby wyciągnąć twoją siostrę z aresztu?

- No szczerze mówiąc właśnie tego oczekuję. To moja najbliższa rodzina. Ja dla twojej rodziny zrobiłbym to samo!

- Mamy raptem 30 tysięcy. Taka suma nie rozwiązuje problemu. Chcę mieć ślub i wesele, tyle razy to odkładaliśmy. Zrozum, bez pieniędzy to niemożliwe, one są nam potrzebne...

- One są potrzebne przede wszystkim mojej siostrze!

- Która siedzi w areszcie i raczej prędko stamtąd nie wyjdzie!

- Agata żadnego ślubu nie będzie...

- Co takiego?!

- Czy ty myślisz, że ja mógłbym bawić się na własnym weselu, kiedy moja siostra siedzi w areszcie?! - rzuci bez ogródek Patryk, a kłótnia z Agatą w 2612 odcinku "Barw szczęścia" będzie zapowiedzią poważniejszego konfliktu. Następnego dnia narzeczeni ostatecznie się rozstaną. Emocje jeszcze nie opadną gdy Agata powie głośno co myśli o rodzinie Patryka. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1656: Makabryczny sylwester Izy i Marcina. Po bestialskim pobiciu matki Amelki będą musieli ratować dzieci przed wyrodnym ojcem - ZDJĘCIA

Zobaczcie w naszej GALERII ZDJĘCIA jak skończy się związek Agaty i Patryka >>>

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2613: Agata zada Patrykowi bolesny cios po tym jak zabierze pieniądze na wesele

W 2613 odcinku "Barw szczęścia" uświadomi Patrykowi, że Jowita zasłużyła sobie na to, co ją spotkało. - Nie rozumiem, skąd ta twoja ślepa wiara w jej niewinność... Jezierski nie będzie mógł uwierzyć w to, co słyszy. - To, że weszła w te fałszowane wina, ma niby świadczyć, że mogła zamordować człowieka? Ty siebie słyszysz w ogóle?

- Patryk, nie chodzi mi tylko o wino! O jej historię z Gretą i stręczycielstwem, o aferę z Bondą, o twoje porwanie!

- To nie była jej wina!

- Ale zawsze była w samym centrum wydarzeń. Taki przypadek, no nie? Nie mówię, że zrobiła to celowo, to mógł być po prostu wypadek! Chciałam być z tobą szczera, Patryk! Może jako jedyna! Może byś przejrzał na oczy i przestał sam siebie oszukiwać. Jeszcze chwila i zrobisz z siostruni niepokalaną świętą! Jesteś pewien, że Jowita nie zwieje – tak jak twój ojciec?

- O ojcu jeszcze nie było, no tak... Dodaj coś jeszcze o mojej matce i będzie komplet!

Patryk w końcu w 2613 odcinku "Barw szczęścia" spakuje się i wyprowadzi. Na pożegnanie zarzuci Agacie, że odwróciła się od niego w najtragiczniejszym momencie. - Nigdy nie było ci po drodze z moja rodziną… A ja nie potrafię się odwrócić od siostry, jaka by nie była!

- Przecież tego od ciebie nie wymagam!

- Właśnie tego wymagasz! Żebym zapomniał o siostrze i prowadził szczęśliwe życie! Tego nie da się połączyć... I to koniec historii pomiędzy nami. Tym razem wychodzę jak człowiek, nie jak śmieciarz z workami pod pachą! - doda Patryk, a Agata w 2613 odcinku "Barw szczęścia" już nie zatrzyma.

Barwy szczęścia, odcinek 2565: Agata popędzi Patryka! Lepiej mu będzie z Oliwką
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze